آیت الله نوری همدانی|مسئولان در مقابل نقض برجام از سوی مجلس آمریکا اقدام متقابل انجام دهند

خانه / علما وسخنرانان / آیت الله نوری همدانی|مسئولان در مقابل نقض برجام از سوی مجلس آمریکا اقدام متقابل انجام دهند

حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید و از اساتید برجسته ی حوزه ی علمیه در دیدار تعدادی از بسیجیان، هوشیاری در مقابل توطئه های دشمن را ضروری دانستند وبیان فرمودند: کسانی که سخن اختلاف انگیز بزنند و جامعه را دوقطبی کرده و کشور را از وحدت که از ضروریات جامعه امروز ما است دور کنند، بی تردید در حال خیانت هستند.

ایشان افزودند: این کشور ولی فقیه دارد و این حکومت با نظام که در راس آن ولی فقیه ذکر شده با را رای نود و هشت درصدی مردم قبول شده است.

معظم له اظهار داشتند: عده ای در سخنرانی ها مکرر از امام و ولی فقیه صحبت می کنند، ولی در عمل خلاف فرمایش ایشان انجام میدهند اگر معنای ولی فقیه را نمی دانید حداقل به درس های ولایت فقیه امام مراجعه کنید تا بفهمید ولی فقیه چیست و چه اختیاراتی دارد.

حضرت آیت الله نورى همدانى ادامه دادند: در جامعه وحدت عملی می خواهیم، عملاً پشت سر ولی فقیه باشیم نه فقط در سخنرانی یک جلسه بگوییم در جای دیگری سخنرانی خلاف آن را داشته باشیم و جامعه را به اختلاف ببریم.

ایشان با بیان این که هرکسی به هر بهانه ای بخواهد نظام را تضعیف کند خون شهدا را پایمال کند، امنیت مارا خدشه دار نماید مردم سکوت نخواهند کرد گفتند: مردم با کسی عهد و پیمان نبسته اند. اگر کسی بخواهد ارزشهای اسلامی و انقلابی آنان را زیر سوال ببرند تحمل کنند. پس بجای طرح مسائل اختلاف انگیز همه حول محور رهبری وحدت داشته باشیم  و انقلاب را با تمام شاخص ها و آرمان های آن حفظ کنیم .

معظم له در بخش دیگرى از سخنان خاطر نشان کردند: تولید و اشتغال را برای معیشت مردم و کار جوانان جدی بگیریم و کشور مقتدر ایران را با عزت و سربلندی حفظ نماییم؛ نگاه به خارج از کشور نداشته باشیم.

این مرجع تاکید کردند: نباید دل خوش به آمریکا باشیم، آمریکا ذاتش قلدری و جنایت و خیانت و غارتگری است و همه دیدیم چگونه مجلس آمریکا برجام را نقض می کند آنان برای هیچ کشوری حقوقی قایل نیستند.

حضرت آیت الله نورى همدانى گفتند: ما از مسئولین به جد می خواهیم سکوت نکنند، اقدام متقابل انجام دهند تا عزت کشور حفظ شود.

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=160359

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *