امام خمینی(ره)احیاگر واقعی اسلام ناب محمدی است

خانه / استان ها / امام خمینی(ره)احیاگر واقعی اسلام ناب محمدی است

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام ، درجمع رزمندگان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج بن گفت: امام خمینی (ره) احیاگر واقعی اسلام ناب محمدی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار حمیدرضا توسلی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای ۱۵ خرداد، گفت: امام خمینی (ره) با الگوگیری از حرکت ائمه معصومین علیهم السلام مقابل طاغوتهای زمان ایستاد و انقلابی را پایه ریزی کرد که موجب احیای اسلام ناب محمدی شد و زمینه را برای تقویت مبانی اصیل اسلامی آماده کرد.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام اظهار داشت: مردم ایران از ابتدای انقلاب و قبل از آن با جان و دل به حرف امامین انقلاب گوش دادند و در مسیر ولایت حرکت کردند و همین امر موجب پیروزهای متعددی برای انقلاب اسلامی شد.

یادگار هشت سال دفاع مقدس افزود: دشمنان انقلاب اسلامی فکر می کردند این انقلاب در ابتدا شکست خواهد خورد، ولی وقتی دیدند با تمام قوا از مشکلات عبور کرد و به ثبات رسید و به کشورهای منطقه صادر شد و به الگویی برای تمام آزادی خواهان جهان مبدل گشت به دشمنی سرسختانه با انواع روشها با این انقلاب پرداختند.

وی ادامه داد: خداوند لطف بزرگی به مردم ایران اسلامی، بلکه به تمام ملتهای منطقه کرد که روحیه استکبار ستیزی و آزادمنشی و استقلال طلبی در برابر قدرتهای ظالم و فاسد و زورگو را به آنها هدیه کرد و همین امر باطل السحر نقشه های شوم استکبار جهانی علیه منطقه و مقاومت اسلامی گردید.

سرهنگ توسلی تاکید کرد: ما نباید از کید دشمنان غافل شویم زیرا لحظه ای غفلت باعث پیشروی دشمن و ضربه به انقلاب خواهد شد، بلکه باید رمز پیروزی که همان مقاومت و ولایتمداری است را در خود تقویت کنیم و با افزایش معنویت و بصیرت سیاسی دشمن را در عرصه جنگ نرم و اقتصادی نیز شکست دهیم.

پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=281459

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *