خانه / نوجوانان و جوانان عاشورایی / دوره های آموزشی / برگزیدگان دهمین سوگواره نواها و اشعار آیینی اعلام شدند

برگزیدگان دهمین سوگواره نواها و اشعار آیینی اعلام شدند

ax shakhs navaha

دبیر برگزاری سوگواره نواها و اشعار آئینی هیات رزمندگان اسلام از مشخص شدن برگزیدگان نهایی دو رشته از چهار رشته مسابقه سوگواره خبر داد و برنامه اختتامیه سوگواره را نیز اعلام کرد.

مصطفی زیبایی نژاد دبیر برگزاری سوگواره نواها و اشعار آئینی هیات رزمندگان اسلام در این توضیحات بیان کرد: مرحله نخست سوگواره در بخش شعر و سبک بیش از ۳۰۰۰ اثر و در بخش مداحی و دعاخوانی حدود ۵۰۰ اثر به دبیرخانه سوگواره ارسال شد.

وی افزود: داوری نهایی سوگواره در ۲ بخش شعر و سبک به پایان رسیده است و برگزیدگان آن در سایت هیات رزمندگان اسلام (در ادامه مطلب)  اعلام شده‌است و در رشته مداحی و دعاخوانی داوری مرحله اول (غیر حضوری) به پایان رسیده است و برگزیدگان برای مرحله دوم به تهران دعوت شده‌اند.

این مرحله نیز صبح روز جمعه مورخ ۲۹ آبانماه ۱۳۹۴ در پنج مقطع سنی در دو رشته از صبح تا ظهر در حسینیه شهدای بسیج برگزار می‌شود.

زیبایی نژاد درباره برنامه اختتامیه نیز افزود: بعد از مشخص شدن برگزیدگان نهایی دو بخش مداحی و دعاخوانی آیین اختتامیه این سوگواره با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی ریاست محترم دفتر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حضور مسئولین کشوری، مداحان و شاعران آیینی پیشکسوت و جوان روز جمعه بیست و نهم آبان ماه از ساعت ۱۸ در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.

زیبایی نژاد افزود: در این برنامه علاوه بر سخنرانی، شاهد اجرای برخی از برگزیدگان سوگواره و برخی میهمانان ویژه از جمله استاد امیری اسفندقه، حاج سعید حدادیان و تعدادی از مداحان و شاعران پیشکوت خواهیم.

رشته مداحی ۱۲ تا ۱۵ سال
۱ علی اصغر غلام زاده مشهد
۲ مصطفی دشت بیاض مشهد
۳ علی قائدی شهرکرد
۴ محمدحسین رحمانی قزوین
۵ محمدصادق خورسندی تهران
۶ مهدی حسن زاده رشت
رشته مداحی ۱۶ تا ۲۰ سال
۱ بنیامین وفاکیش گرگان
۲ علی بافنده ایماندوست مشهد
۳ ایوب فتوحی بافق
۴ امیر رضا دهنوخرجی مشهد
۵ علی حسینی نوه کرمان
۶ علی یوسفی مشهد
رشته مداحی ۲۱ تا ۲۵ سال
۱ یاسین ابراهیم زند تهران
۲ محسن محمدرضاپورطبری ساری
۳ محمدجعفر فرجی کرج
۴ محمد دیلمی گرگان
۵ شهاب امانت چی بروجرد
۶ مجید پاینده رشت
۷ محمدحسین شفیعی شیراز
رشته مداحی ۲۶ تا ۳۰ سال
۱ ایمان غلامی مشهد
۲ مجید ناظرحضرتی آران و بیدگل
۳ محمدباقر مقدس کاشان
۴ روح اله قاسمی شهرکرد
۵ حسن شوهانی ایلام
۶ محمدامین مومن گرگان
رشته مداحی ۳۱ تا ۳۵ سال
۱ محسن مرادی بهیاری تهران
۲ امیرحسین محمودیان تهران
۳ جواد خسروی زابل
۴ علیرضا اخباری کاشان
۵ مهدی امیدی مقدم تهران
۶ علی اکبر جوادی تهران
۷ حجت احسان بخش دزفول
۸ میثم احمدی پور تهران
رشته دعاخوانی
۱ محمد شیبانی تذرجی کرمان
۲ سیدمهدی کاظمی شهرکرد
۳ محمدجواد نصیری آرانی آران
۴ محمد میرزایی آران
۵ محمد مهرآبادی آرانی آران
۶ ابولفضل علی بلندی کاشان
۷ مهدی امیدی شهرکرد
۸ رسول شاهسون شهرکرد
۹ رسول باقری کاشان
برگزیده رشته مداحی خواهران
۱ زهره احمدی بندرعباس
برگزیده رشته سبک
۱ نوید اطاعتی مشهد
برگزیدگان رشته شعر
۱ قاسم بای گرگان
۲ محمدحسین ملکیان اصفهان
۳ پیمان طالبی رودسر
۴ زینب احمدی اصفهان
۵ فاطمه علیمردانی قزوین

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *