صفحه اول / مطالب و رویدادها / بیانیه هیات رزمندگان اسلام بمناسبت هفته دفاع مقدس

بیانیه هیات رزمندگان اسلام بمناسبت هفته دفاع مقدس

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بی شک دوران هشت ساله دفاع مقدس امت سلحشور و ولایی ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف این مرز و بوم، یکی  از حساس ترین و بارزترین برهه های حیات راستین این ملت همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان بر تارک حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می درخشد که رمز این ایستادگی و مقاومت و گذار انقلاب اسلامی از همه گردنه های صعب العبور، در تمسک به اصل آسمانی امامت امت و ولایت مطلقه فقیه بوده است.

این جنگ تحمیلی ۸ ساله نه تنها آرزوی باطل نابودی انقلاب و نظام اسلامی را برای دشمنان محقق نساخت؛ بلکه به فرصتی برای شکوفایی ملت ایران، استحکام نظام و صدور پیام انقلاب اسلامی به اقصی نقاط عالم تبدیل شد؛ به گونه ای که در فرجام دفاع مقدس، ملت ایران و رزمندگان دلاور و تاریخ‌ساز اسلام الگوی مقاومت و پایداری خود را به صحنه‌های مقاومت ضدصهیونیستی در منطقه و عرصه‌های استکبار ستیزی منتقل ساختند و با تقدیم شهدای مدافع حرم، بار دیگر بر آرمان آزادی قدس شریف نزدیک تر شدند.

اینک آثار شگرف و حیرت‌آور دفاع مقدس ملت ایران در فراسوی جغرافیای ایران اسلامی برای نظام سلطه و صهیونیسم نگران‌کننده بوده و موجب تزلزل و هراس کاخ سفید و تل‌آویو است تا جایی که شکستن دیواره نفوذناپذیر صهیونیسم متجاوز و اشغالگر برابر مقاومت اسلامی فلسطین را رقم زده است؛که همه این ها مرهون ایستادگی شهیدان و حماسه‌سازان ۸ سال دفاع مقدس ملت بزرگ ایران در برابر رژیم بعثی صدام و حامیان منطقه‌ای و فرامنطقه ‌ای آن است و باید با بهره گیری از این توشه و زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت و حضور جهادی در میادین سیاست، فرهنگ، اقتصاد، علم و هنر، برای تعالی فردای جمهوری اسلامی و امت اسلام گام برداریم که مصداق جهاد کبیر در عصر کنونی است.

این روزها، در فضای کنونی بعد از توافق برجام ، زمزمه های شومی برای باز کردن راه ورود آمریکا به کشور با مظاهر سیاسی، فرهنگی و اقتصادی به گوش می رسد؛ غافل از اینکه ملت بیدار ایران هرگز اجازه تعبیر این خواب را نخواهد داد چرا که استکبار ستیزی فصل ممیز هویت انقلاب اسلامی ما است و عدول از آن به معنای وداع با میراث گران سنگ امام راحل(ره) و شهدای عزیز است.

اینک هیئات حسینی رزمندگان اسلام کل کشور ، با توجه به شرایط خطیر کنونی و لزوم مراقبت و هوشمندی نسبت به رفتار دشمن پس از برجام و همچنین وجود سناریوهایی جدید، با الهام از تجارب دوران دفاع مقدس و با تأسی به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اجازه نخواهند داد پروژه نفوذ در پوشش سیاست تعامل با جامعه جهانی، منجر به غفلت راهبردی برابر شیطان بزرگ و تکرار دوره‌های تاریخی خسارت بار گذشته شود.

ولینصرن الله من ینصره

هفته دفاع مقدس ۱۳۹۵ / ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام

نظر شما

ایمیل شما منتشر نمی شود.پرکردن قسمت های ستاره دار الزامی می باشد. *

*

x

همچنین ببینید

سربازانِ جنگ نرم، لب مرز

رامین دانشور یک جوان اردبیلی فارغ‌التحصیل رشته فلسفه اسلامی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران در مقطع کارشناسی ارشد است. او فعالیت‌های مختلف فرهنگی-آموزشی داشته که یکی از آن‌ها مسئولیت فرهنگی موسسه تحقیقاتی شهید مطهری اردبیل است. دانشور با راه‌اندازی «بنیاد مهدویت و هویت» اردبیل تلاش کرده تا سریع‌تر و کارآمدتر به اهداف فرهنگی خودش برسد. این بنیاد با توجه به هم‌مرز بودن و ارتباط با کشور آذربایجان، علاوه بر آموزش‌های فرهنگی- اعتقادی به نوجوانان و جوانان، مبدع ایده‌های نو و به‌‌روز برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی به این استان مرزی و ترک‌زبان است.