صفحه اول / مطالب و رویدادها / توصیه هایی از علما | حاج اسماعیل دولابی _ سلطان بدن

توصیه هایی از علما | حاج اسماعیل دولابی _ سلطان بدن

بهترین ذکر و یاد در این دنیا موت است. پیامبر اکرم صلی الله علیه واله فرمود: ها دم اللذات را زیاد یاد کنید. تمام اعضای بدن و حتی فکر انسان مغلوب دل اوست. دل سلطان بدن است. هر جا دل رفت فکر و دست و پا هم همنجا می روند.

چوپان روستایی ساده دلی که متوجه شد دختر شاه که همواره با ندیمانشان برای تفریح به ده آمده بودند به او نگاه می کند، سراغ مادرش رفت و به او گفت برو از دختر شاه برای من خواستگاری کن. چون امروز مرا نگاه می کرد و فهمیدم خواهان من است! خوب است ما هم در رابطه با خدا و موالیانمان همین طور خوش باور باشیم و بگوییم آن ها ما را می خواهند.

نظر شما

ایمیل شما منتشر نمی شود.پرکردن قسمت های ستاره دار الزامی می باشد. *

*

x

همچنین ببینید

سربازانِ جنگ نرم، لب مرز

رامین دانشور یک جوان اردبیلی فارغ‌التحصیل رشته فلسفه اسلامی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران در مقطع کارشناسی ارشد است. او فعالیت‌های مختلف فرهنگی-آموزشی داشته که یکی از آن‌ها مسئولیت فرهنگی موسسه تحقیقاتی شهید مطهری اردبیل است. دانشور با راه‌اندازی «بنیاد مهدویت و هویت» اردبیل تلاش کرده تا سریع‌تر و کارآمدتر به اهداف فرهنگی خودش برسد. این بنیاد با توجه به هم‌مرز بودن و ارتباط با کشور آذربایجان، علاوه بر آموزش‌های فرهنگی- اعتقادی به نوجوانان و جوانان، مبدع ایده‌های نو و به‌‌روز برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی به این استان مرزی و ترک‌زبان است.