«حامد کاشانی» از برنامه‌های رمضانی صداوسیما کناره گیری کرد

خانه / پیشنهاد ویژه / «حامد کاشانی» از برنامه‌های رمضانی صداوسیما کناره گیری کرد

حجت الاسلام حامد کاشانی با گلایه از بدعهدی‌ها و نامروتی‌هایی که اثرات آن به صداوسیما هم کشیده شده، از حضور در برنامه‌های رسانه ملی استعفا داد.

«حامد کاشانی» از برنامه‌های رمضانی صداوسیما کناره گیری کرد

هیاتحجت‌الاسلام حامد کاشانی که در سال‌های گذشته مهمان ثابت برنامه‌های سحر ماه مبارک رمضان تلویزیون بود، و با تشریح مباحث حکمرانی به روش و منش امیرالمومنین(ع) مورد استقبال مردم قرار گرفته بود، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به سنگ‌اندازی‌هایی که از آن‌ها به «رفتار خلاف مروت مردان در سایه» یاد کرد، از برنامه‌های مناسبتی صداوسیما ویژه ماه مبارک رمضان استعفا داد.

متن استوری و پست حامد کاشانی در فضای مجازی به این شرح است:

همواره یکی از آرزوهای حقیر بیان فضائل امیرالمومنین علیه السلام بوده است. از چهار سال پیش که در برنامه سحر شبکه سه توفیق بیان این فضایل را داشتم، خود را غرق در کرامت صاحب سفره حضرت رضا علیه السلام می‌دیدم.

این مسیر مشکلات بسیاری داشت که به عشق حضرت ندید می‌گرفتم و عهدشکنی‌ها، فشارها، تغییرات ناگهانی و … را به جان می‌خریدم. در سال‌های اخیر و هربار در روزهای نزدیک به ماه مبارک رمضان، فشارها و تغییراتی تحمیل می‌شد که به‌خاطر شیعیان حضرت دم فرو می‌بستیم. اما امروز علی‌رغم این‌که حدود ۱۰۰ روز است که به صورت تیمی مشغول کار و تولید محتوای برنامه سحر بودیم، مجددا فشارها و اتفاقاتی رخ داد که بنده را به این نتیجه رساند که با تأسی به سیره امیرالمومنین سلام الله علیه و برای اعلام و اعلان رفتارهای غلط و خلاف مروت مردان سایه و تاثیر تخریبی رفتارهایشان بر همه‌جا از جمله رسانه ملی، با عرض پوزش فراوان از مردم عزیز ایران، از حضور در برنامه‌های سحر رسانه ملی استعفا داده و در عرصه‌های دیگر خدمتگزاری خواهم کرد.
خاک پای محبان امیرالمومنین علیه السلام

حامد کاشانی

«حامد کاشانی» از برنامه‌های رمضانی صداوسیما کناره گیری کرد

منبع: خبرگزاری حوزه

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *