شعرخوانی حاج میثم مطیعی برای مجاهدانی که به یاری سیل‌زده‌ها رفتند + صوت

خانه / پیشنهاد ویژه / شعرخوانی حاج میثم مطیعی برای مجاهدانی که به یاری سیل‌زده‌ها رفتند + صوت

میثم مطیعی مداح و ذاکر اهل بیت (علیه السلام) اخیراً در مراسمی که در آستان‌ مقدس‌ امامزاده‌ قاضی الصابر (علیه السلام) برگزار شد، برای تشکر از مجاهدانی که به یاری سیل‌زده‌ها رفتند، به شعرخوانی پرداخت که صوت آن را در ادامه می‌شنوید. شاعر این اثر امیر رضا یزدانی است.

شعرخوانی حاج میثم مطیعی برای مجاهدانی که به یاری سیل‌زده‌ها رفتند + صوت 

بیش از ۱۰ روز است که از حادثه سیل در برخی استان‌های کشور می‌گذرد. از همان روزهای اول موج حمایت‌ها، محبت‌ها و همدلی‌های هموطنان‌مان به سمت مناطق سیل زده سرازیر شد تا بار دیگر این ملت بزرگ ثابت کنند که در هر شرایطی حامی و خیرخواه یکدیگرند. علاوه بر سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی، بسیاری از مردم به صورت خودجوش و جهادی از بسیجی‌های همیشه در صحنه گرفته تا دانش آموزان و دانشجویان، طلاّب، ورزشکاران و مداحان و … با حضور در شهرها و روستاهای سیل زده سعی کردند ضمن انتقال امید و روحیه به مردم، در جهت کاهش و جبران خسارات آنها تلاش‌ها کردند.

در همین راستا میثم مطیعی مداح و ذاکر اهل بیت علیه السلام اخیراً در مراسمی که در آستان‌ مقدس‌ امامزاده‌ قاضی الصابر علیه السلام برگزار شد، برای تشکر از مجاهدانی که به یاری سیل‌زده‌ها رفتند، به شعرخوانی پرداخت که صوت آن را در ادامه می‌شنوید. شاعر این اثر امیر رضا یزدانی است.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=273930

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *