شهادت سه تن از رزمندگان اسلام در حادثه تروریستی پیرانشهر

شهادت سه تن از رزمندگان اسلام در حادثه تروریستی پیرانشهر

خانه / پیشنهاد ویژه / شهادت سه تن از رزمندگان اسلام در حادثه تروریستی پیرانشهر

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از شهادت سه تن از رزمندگان غیور این قرارگاه در حادثه تروریستی پیرانشهر خبر داد.

شهادت سه تن از رزمندگان اسلام در حادثه تروریستی پیرانشهر

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه سلام نیروی زمینی سپاه از شهادت سه تن از رزمندگان غیور این قرارگاه در حادثه تروریستی پیرانشهر خبر داد.

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد:

عصر روز (سه شنبه ۱۸ تیر) خودروی حامل رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه سلام که در حال انجام ماموریت بود، در محل ورودی شهرستان پیرانشهر مورد حمله تروریست‌های کوردل وابسته به استکبار جهانی قرار گرفت.

در این حادثه تروریستی سه تن از رزمندگان غیور قرارگاه حمزه به نام‌های حاصل احمدی، ستار پیروتی و امید ملازاده به شهادت رسیدند و یک نفر دیگر نیز مجروح شد.

اقدامات اطلاعاتی و عملیات تعقیب تروریست‌های متواری ادامه دارد

شهادت سه تن از رزمندگان اسلام در حادثه تروریستی پیرانشهر

سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو در مراسم تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی این شهرستان با تجلیل از شهدای مناطق مرزنشین اظهار داشت: در ۴۰ سال اخیر مردم مرزنشین آذربایجان‌غربی همواره در برابر دشمنان ایستادگی کرده و و در این مسیر با تقدیم شهدای گلگون کفن مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی شده‌اند.

وی تصریح کرد: شهدایی که در حادثه تروریستی پیرانشهر تقدیم نظام اسلامی شدند در کنار تمام رزمندگان اسلام به مقابله با احزاب ضدانقلاب پرداخته‌اند و ترور ناجوانمردانه آنان نتیجه همین ایستادگی است.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه سلام نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نیروهای سپاه در سال‌های اخیر با احزاب ضدانقلاب مبارزه ثمربخشی کرده و سرجایشان نشانده‌اند و امروز دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند قادریم همچون گذشته بلایی به سرشان بیاوریم تا مرغان آمریکا دوباره به حالشان گریه کنند و دشمن مطمئن باشد افرادی که عزیزان سپاه را به شهادت رساندند اگر زیر خاک هم پنهان شده باشند باز پیدایشان کرده به سزای عملشان خواهیم رساند.

اوصانلو گفت: مسئولان اقلیم کردستان عراق مقصر اصلی این اقدام بوده و باید پاسخگو باشند و پیشتر نیز بارها درباره پرورش چنین نیروهایی به مسئولان اقلیم تذکر داده شده است بنابراین مسئولان اقلیم کردستان عراق باید این موارد را جمع کرده و  آنان را در دامان خود بزرگ نکنند.

وی افزود: هشدار می‌دهم ما به خودمان حق می‌دهیم، این نیروهای ضدانقلاب در هرجای اقلیم که باشند به سزای عملشان برسانیم و به مسئولان اقلیم کردستان هشدار می‌دهیم که وابستگان تروریست‌ها را جمعشان کنند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه سلام نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: احزاب دموکرات کردستان و کومله بدانند که بلای سختی در انتظارشان است و باید از همین امروز منتظر عواقب جنایت خود باشند.

اوصانلو تصریح کرد: دشمن بداند همه مناطقی که در آن مستقر هستند تحت نظر سپاه است و همچنان که سال قبل از ۲۵۰ کیلومتری لانه‌هایشان مورد هدف قرار داده شد امسال نیز منتظر عواقب جنایت خود باشند و مسئولین اقلیم کردستان بدانند که مسئولیت مستقیمش برخورد با تروریستها با آن‌ها است.

 

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=285304

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *