خانه / استان ها / مراسم گرامیداشت سردار حاج محسن حججی در شهرستان بافق

مراسم گرامیداشت سردار حاج محسن حججی در شهرستان بافق

اخبارهیئت رزمندگان اسلام شهرستان بافق

شهید حججی نشان داد می توان حسینی زندگی کرد و حسینی شهید شد

مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج محسن حججی با حضور امام جمعه محترم و روحانیت محترم و جمعی از خانواده محترم شهدا و ایثارگران و امت اسلامی در مسجد الرضا علیه تالسلام شهرستان بافق برگزار گردید . سخنران ویژه مراسم حضرت حجه السالام والمسلمین رضی استاد حوزه علمیه و کارشناس سیاسی – اقتصادی پیرامون ایثارگریهای این سردار بی سر بیان داشتند شهید حججی نشان دادند که حتی ۱۲۰۰سال بعد از قیام امام حسین علیه السلام می توان حسینی زندگی کرد و حسینی شهید شد .سید محمدرضا رضی  افزود: از حدود سال ۲۰۰۰ نظام حاکم بر آمریکا به این نتیجه رسید که باید دست به کشورگشایی و توسل به‌زور بزند و یک منطقه استراتژیک را در جهان تحت تسلط خودش درآورد.

وی ادامه داد: منطقه‌ خاورمیانه برای آن‌ها این وزن را دارد و از اهمیت خاصی برخوردار است. خاورمیانه در چنگال آمریکا قرار گیرد باید مقاومتی که در منطقه به وجود آمد شکست بخورد.

کارشناس مسائل سیاسی اقتصادی اظهار داشت: داعش مخفف کلمه دولت اسلامی عراق و شام است یعنی استکبار جهانی می‌خواهد این جنایات را به اسم اسلام تمام کند و با حمله به سوریه یک بازی جدید راه انداخته است. هدف، شکست مقاومت و بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه است.

رضی در ادامه افزود: استکبار برای اینکه بتواند نظام ایران را ساقط کند دو سناریو را طراحی کرد. اول با اشتباه محاسباتی ایران را در مبارزه با ظالمان، فلج و زمین‌گیر کند. دوم با تحریم اقتصادی سعی کردند در بین مردم تردید ایجاد کنند.

سخنران مراسم بزرگداشت شهید حججی گفت: انگلیس و آمریکا درصدد تجزیه ایران هستند و قصد دارند جبهه مقاومت و انقلابی ایران را تضعیف کنند که متأسفانه بعضی افراد غرب‌زده و وطن‌فروش در داخل کشور به آن‌ها کمک می‌کنند.

حجت‌الاسلام رضی در تشریح اقدامات استکباری آمریکا تصریح کرد: اولین اقدام آن‌ها فتنه سال ۸۸ بود، دومین و سومین حرکت از این فرآیند نیز جریان بازی هسته‌ای و تحمیل سند ننگین برجام در این کشور بود.

کارشناس مسائل سیاسی اقتصادی اظهار داشت: یکی از عوامل اقتدار ایران فناوری هسته‌ای بود. دشمن با وعده‌های دروغین ازجمله برداشتن تحریم‌ها و… وعده‌ای هم در داخل بر طبل توخالی زدند و موج‌سواری کردند و راه‌حل مشکلات اقتصادی را توافق هسته‌ای دانستند و گفتند تا کی برای هسته‌ای هزینه دهیم و با این تفکر سند برجام امضا شد.

حجت‌الاسلام رضی با اظهار تأسف در موردقرارداد برجام عنوان کرد: برجام بدون شلیک یک گلوله صنعت غنی‌سازی و فناوری هسته‌ای ما را به حالت تعلیق درآورد و در مقابل نه وضع زندگی مردم بهتر شد و نه تحریمی برداشته شد عامل اقتدار خودمان را دادیم و تحریمی برداشته نشد. در پایان مداح اهل بیت عصمت و طهارت حضرت حجه الاسلام و المسلمین روحانی با مدیحه سرائی حاضرین را به فیض رساندند . هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بافق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *