مراسم گرامیداشت سردار حاج محسن حججی در شهرستان بافق

خانه / استان ها / مراسم گرامیداشت سردار حاج محسن حججی در شهرستان بافق

اخبارهیئت رزمندگان اسلام شهرستان بافق

شهید حججی نشان داد می توان حسینی زندگی کرد و حسینی شهید شد

مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج محسن حججی با حضور امام جمعه محترم و روحانیت محترم و جمعی از خانواده محترم شهدا و ایثارگران و امت اسلامی در مسجد الرضا علیه تالسلام شهرستان بافق برگزار گردید . سخنران ویژه مراسم حضرت حجه السالام والمسلمین رضی استاد حوزه علمیه و کارشناس سیاسی – اقتصادی پیرامون ایثارگریهای این سردار بی سر بیان داشتند شهید حججی نشان دادند که حتی ۱۲۰۰سال بعد از قیام امام حسین علیه السلام می توان حسینی زندگی کرد و حسینی شهید شد .سید محمدرضا رضی  افزود: از حدود سال ۲۰۰۰ نظام حاکم بر آمریکا به این نتیجه رسید که باید دست به کشورگشایی و توسل به‌زور بزند و یک منطقه استراتژیک را در جهان تحت تسلط خودش درآورد.

وی ادامه داد: منطقه‌ خاورمیانه برای آن‌ها این وزن را دارد و از اهمیت خاصی برخوردار است. خاورمیانه در چنگال آمریکا قرار گیرد باید مقاومتی که در منطقه به وجود آمد شکست بخورد.

کارشناس مسائل سیاسی اقتصادی اظهار داشت: داعش مخفف کلمه دولت اسلامی عراق و شام است یعنی استکبار جهانی می‌خواهد این جنایات را به اسم اسلام تمام کند و با حمله به سوریه یک بازی جدید راه انداخته است. هدف، شکست مقاومت و بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه است.

رضی در ادامه افزود: استکبار برای اینکه بتواند نظام ایران را ساقط کند دو سناریو را طراحی کرد. اول با اشتباه محاسباتی ایران را در مبارزه با ظالمان، فلج و زمین‌گیر کند. دوم با تحریم اقتصادی سعی کردند در بین مردم تردید ایجاد کنند.

سخنران مراسم بزرگداشت شهید حججی گفت: انگلیس و آمریکا درصدد تجزیه ایران هستند و قصد دارند جبهه مقاومت و انقلابی ایران را تضعیف کنند که متأسفانه بعضی افراد غرب‌زده و وطن‌فروش در داخل کشور به آن‌ها کمک می‌کنند.

حجت‌الاسلام رضی در تشریح اقدامات استکباری آمریکا تصریح کرد: اولین اقدام آن‌ها فتنه سال ۸۸ بود، دومین و سومین حرکت از این فرآیند نیز جریان بازی هسته‌ای و تحمیل سند ننگین برجام در این کشور بود.

کارشناس مسائل سیاسی اقتصادی اظهار داشت: یکی از عوامل اقتدار ایران فناوری هسته‌ای بود. دشمن با وعده‌های دروغین ازجمله برداشتن تحریم‌ها و… وعده‌ای هم در داخل بر طبل توخالی زدند و موج‌سواری کردند و راه‌حل مشکلات اقتصادی را توافق هسته‌ای دانستند و گفتند تا کی برای هسته‌ای هزینه دهیم و با این تفکر سند برجام امضا شد.

حجت‌الاسلام رضی با اظهار تأسف در موردقرارداد برجام عنوان کرد: برجام بدون شلیک یک گلوله صنعت غنی‌سازی و فناوری هسته‌ای ما را به حالت تعلیق درآورد و در مقابل نه وضع زندگی مردم بهتر شد و نه تحریمی برداشته شد عامل اقتدار خودمان را دادیم و تحریمی برداشته نشد. در پایان مداح اهل بیت عصمت و طهارت حضرت حجه الاسلام و المسلمین روحانی با مدیحه سرائی حاضرین را به فیض رساندند . هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بافق

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=170314

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *