معرفی کتاب آینده در قلمرو اسلام

معرفی کتاب| آینده در قلمرو اسلام

خانه / با ولایت / معرفی کتاب| آینده در قلمرو اسلام

مؤلف کتاب، ابتدا ماهیت دین را آن چنان که هست معرفی می‌کند و پس از آنکه نشان می‌دهد دین برنامه زندگی است و سودمند بودن مظاهر دینی زمانی است که نماینده‌ی واقعیات و نشان‌دهنده‌ی حقایق باشد، با جهان‌بینی خاص خود اثبات می‌کند که آینده در قلمرو اسلام است. ترجمه‌ی بسیار روان و شیوای این کتاب، توسط مقام معظم رهبری، صورت گرفته است.

معرفی کتاب آینده در قلمرو اسلام
معرفی کتاب آینده در قلمرو اسلام

مؤلف کتاب، ابتدا ماهیت دین را آن چنان که هست معرفی می‌کند و پس از آنکه نشان می‌دهد دین برنامه زندگی است و سودمند بودن مظاهر دینی زمانی است که نماینده‌ی واقعیات و نشان‌دهنده‌ی حقایق باشد، با جهان‌بینی خاص خود اثبات می‌کند که آینده در قلمرو اسلام است. ترجمه‌ی بسیار روان و شیوای این کتاب، توسط امام خامنه ای، صورت گرفته است.

کتاب آینده در قلمرو اسلام (ترجمه امام خامنه ای) به روایت اسناد ساواک

ولایتدر دوران ستم شاهی پهلوی خصوصاً سال­های ۱۳۳۳ – ۱۳۵۶ سانسور شدید کتب مذهبی آن‌چنان حاکم شد که بخش اعظم آثار اسلامی یا در محاق فراموشی فرو می‌رفت یا در قفسه­‌های کتب «ممنوعه» جای می‌گرفت و نهایتاً از چاپخانه به «مقوا­سازی» منتقل می‌­شد. آنچه در ذیل می­‌آید در بابت کتاب آینده در قلمرو اسلام نوشته سیّد قطب، ترجمه حضرت امام خامنه ای، مقام معظم رهبری ،است..

به کانال هیات رزمندگان اسلام بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *