نمایشگاه «عطر سیب» به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم در تهران افتتاح شد

خانه / پیشنهاد ویژه / نمایشگاه «عطر سیب» به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم در تهران افتتاح شد

نمایشگاه عطر سیب همه ساله در آستانه ماه محرم به منظور تامین و عرضه کالاها و نیازهای هیات های مذهبی با محوریت شهرداری تهران برگزار می شود.این دوره از نمایشگاه عطر سیب به منظور حمایت از کارآفرینان و با تکیه بر اقتصاد مقاومتی برپا شده است.
در این نمایشگاه کالاهای موردنیاز هیات های مذهبی شامل اقلام صوتی، لوازم آشپزی، پرچم، لباس، زنجیر و طبل با قیمت مناسب عرضه می شود.

 تاکید شهردای تهران بر ارتقای کیفیت خدمات شهرداری در مراسم اربعین

شهردار تهران در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه عطر سیب ضمن تکذیب مطالب مطرح شده در خصوص قطع کمک های مالی شهرداری برای مراسم اربعین به خبرنگاران گفت: شهرداری نقشی را که از طریق وزارت کشور برای آن تعیین شده ایفا خواهد کرد و تلاش می شود کیفیت خدمات نسبت به سالهای گذشته ارتقا یابد.محمدعلی نجفی افزود: هیچ یک از مقامات شهرداری تهران مطلبی در خصوص قطع کمک های شهرداری در مراسم اربعین بیان نکرده اند.
وی با بیان اینکه اعتبارات شهرداری تهران در خصوص ستاد اربعین مصوب شورای شهر چهارم است اظهار کرد: در چارچوب اعتبار مصوب و با استفاده از ظرفیت افراد داوطلب خدمات مناسب ارائه خواهد شد.
شهردار تهران با اشاره به اینکه دراین راستا مجموعه ای از اقدامات توسط شهرداری انجام می شود خاطرنشان کرد: یکی از این موارد کمک به مساجد است.
وی با بیان اینکه شهرداری به این حرکت عمومی و مردمی احترام می گذارد تصریح کرد: شهرداری در این حوزه متصدی کاری نیست بلکه نقش تسهیل گری برعهده دارد.وی گفت: نهضت عاشورا در طول تاریخ استمرار پیدا کرده و منشا بسیاری از نهضت ها بوده است. پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب تا ۳۰ شهریورماه جاری برای حضور علاقه مندان و عرضه محصولات دایر است.

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=175293

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *