یادگار هشت سال دفاع مقدس :شهدا قله های عبودیت و معنویت هستند

خانه / استان ها / یادگار هشت سال دفاع مقدس :شهدا قله های عبودیت و معنویت هستند

همایش رزمندگان گردان یا زهرا سلام الله علیها شهرستانهای بن و سامان در کنار قبور مطهر شهدای روستای شیخ شبان برگزار شد.

همایش رزمندگان گردان یا زهرا سلام الله علیها شهرستانهای بن و سامان در کنار قبور مطهر شهدای روستای شیخ شبان برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛حجت الاسلام سید محمداحمدی در این همایش گفت: رزمندگان دفاع مقدس را فقط افرادی می شناسند که با آنها زندگی کرده اند و در جبهه ها و سنگرها با این انسانهای والا حشر و نشر داشته اند و از نزدیک مشاهده نموده اند .

امام جمعه فرخشهرادامه داد: باید برای نسل جوان جامعه بیان شود، شهدا چگونه پله های معنویت را یکی پس از دیگری طی نموده و به مقاماتی رسیده اند که بسیاری از عرفا بعد از سالها عبادت توانسته اند به این درجات نائل آیند.

وی افزود: شهدا به عهدی که با خدا بسته بودند پای بند ماندند و لحظه ای از مبارزه با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا دست برنداشتند و جان خود را در این راه تقدیم جانان نموده و حیات ابدی و جاودانه پیدا کردند که آرزوی هر انسانی است که به این درجات و مقامات برسد.

 یادگار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به ایثار و از خود گذشتگی شهدا، عنوان کرد: شهدا با الگوگیری از امام راحل رحمه الله علیه شجاعانه در برابر دشمنان این نظام مقدس ایستادند و با تحمل سختی های فراوان و توکل بر خدا و توسل به ائمه اطهار علیهم السلام توانستند با دست خالی مقابل لشکر تا دندان مسلح بعثی بایستند و یک وجب از این خاک را به دشمنان ندهند.

حجت الاسلام احمدی اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم که پیرو راه شهدا باشیم و هرگز زیر بار ذلت استکبار جهانی برویم، اگرچه برخی به اسم تعامل با دنیا و مذاکره مشتاق این هستند که با استکبار کنار بیایند ولی به لطف خداوند متعال و به برکت خون شهدا در این راه موفق نخواهند شد و نور شهدا و بیرق انقلاب جهانی خواهد شد.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=270563

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *