صفحه اول / مطالب و رویدادها / پیام های تبریک و تسلیت / پیام تسلیت هیات رزمندگان اسلام به مناسبت درگذشت استاد سلیم موذن زاده

پیام تسلیت هیات رزمندگان اسلام به مناسبت درگذشت استاد سلیم موذن زاده

اینک در سوگ از دست دادن قلب سلیمی نشسته‌ایم که ۶۰ سال از عمر پر برکت خود را صرف نغمه‌سرایی در آستان اهل بیت علیهم السلام نمود.
استاد مرحوم «سلیم موذن زاده اردبیلی» که تا پایان عمر بر این عقیده ماند که حنجره اش وقف حضرت سیدالشهداء (علیه السلام ) است و جز برای آل الله نسرود و جز برای آل الله نخواند.
بی شک، نه تنها مردم اردبیل، بلکه همه محبین اهل بیت عصمت و طهارت در سراسر میهن اسلامی و هر نقطه‌ای از جهان عزادارند و یکی از مفاخر مذهبی و حسینی خود را از دست دادند.
عاشق دلسوخته‌ای که توانایی بی‌وصفش در اجرای برنامه های گوناگون مداحی ،
، در کنار توانمندی بی‌نظیرش در اجرای صحیح و اصولی الحان و نغمه‌ها می‌تواند چراغ راهی در جهت موفقیت هرچه بیشتر جوانان علاقه‌مند به حوزه ستایشگری اهل بیت ـ علیهم صلوات الله ـ باشد.
هیات رزمندگان اسلام، فقدان استاد مرحوم «سلیم موذن زاده اردبیلی»، این نغمه‌سرای بوستان ولایت را به جامعه ستایشگران آیینی وکلیه محبین اهل بیت علیهم السلام تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم مغفرت و رحمت از درگاه الهی مسئلت ‌دارد.

ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام

نظر شما

ایمیل شما منتشر نمی شود.پرکردن قسمت های ستاره دار الزامی می باشد. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

همچنین ببینید

برکات احسان

شيخ بهائى آن عارف بزرگوار و عالم باكرامت در كتاب كشكول مينويسد: در اطراف بصره مردى از دنيا رفت، بخاطر اين كه غرق در آلودگى و معصيت بود كسى براى تشييع جنازه او حاضر نشد، همسرش چند نفر را به عنوان مزدور انتخاب و جنازه را تا محل نماز بردند ولى كسى حاضر نشد به او نماز بخواند