انجمن هیات داری - توافقنامه ثبت نام

معرفی انجمن هیأت داری

انجمن هیأت داری با هدف بهتر کردن خدمت رسانی خادمین اهلبیت علیهم السلام در هیئات مذهبی و بهره برداری بیشتر شرکت کنندگان، از معارف ناب اسلام عزیز، راه اندازی شده است.

انمجن هیأت داری در بخش های مختلفی ایجاد شده تا تمامی مسئولین و خدمتگذاران در هیأت بتوانند به بحث و تبادل نظر پرداخته و تجارب خود را با سایرین به اشتراک گذارند.

شما نیز می توانید با مشارکت خود ما را در این بخش یاری نمایید.

قوانین انجمن هیأت داری

1- از بیان مطالب متفرقه و غیر مرتبط با موضوعات ایجاد شده جدا خودداری شود.

2- شئونات و ادب اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران رعایت شود.

3- هر پست حتما در قسمت مربوطه ارسال شود.

4- تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند.

5- کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد.

6- لطفا" از ارسال تاپیکهای تکراری جدا" خودداری فرمایید. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجواز عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید.

7- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

8- در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، از تبليغات تجاري (سايت و غير) خودتان و ديگران جدا خودداري نماييد. در صورتي كه سايت شما فعاليت آموزشي و يا فرهنگي دارد با ذكر فعاليت سايت براي شناساندن آن به كاربران ميتوانيد امضا را به سايت خود لينك دهيد البته توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد.

9- لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

10- لطفاً در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد.

11- در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

12- تغيير نام كاربري فقط توسط مدير سايت مجاز است . چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد براي مديران ارشد سايت پيغام خصوصي ارسال نماييد و در آن پيغام نام كاربري قبلي ، نام كاربري جديد و آدرس ايميل خود را قيد نماييد

13- در صورت عدم رعایت موارد فوق مدیران انجمن اجازه حذف نفر خاطی را خواهند داشت.