اولین نشست تخصصی بانوان مداح با حضور حاج محمود کریمی

خانه / اختصاصی هیأت / اولین نشست تخصصی بانوان مداح با حضور حاج محمود کریمی

معاونت خواهران هیأت رزمندگان اسلام، اولین نشست تخصصی بانوان مداح کشور را برگزار می‌کند.

معاونت خواهران هیأت رزمندگان اسلام با هدف توانمندسازی، ایجاد انسجام، هماهنگی و همدلی در بین بانوان مداح کشوری و به مناسبت عید بزرگ غدیرخم در دهه‌ ولایت و امامت اولین نشست تخصصی خود را برگزار خواهد کرد.
این نشست با حضور و دعوت از ۱۸۰ نفر از بانوان مداح تراز تهران و دیگر استان‌ها و شهرستان‌ها در روز پنجشنبه ۷ تیرماه از ساعت ۸ صبح در فاطمیه بزرگ تهران برپا خواهد شد.
در این همایش یک روزه بانوان با حضور در کارگروه‌های تخصصی، در موضوعات مختلف از محضر اساتید برجسته‌ استفاده خواهند کرد. و به طرح مباحث خود خواهند پرداخت.
حاج محمود کریمی نیز در این نشست، به بيان نکات کلیدی در عرصه مداحی پرداخته. و در ادامه بانوان پرسش‌های خود را در اين راستا مطرح خواهند کرد. و به گفت‌وگو خواهند پرداخت.
در کارگاه شبهات مقتل و آسیب‌های محتوایی مداحی، محمدرضا سنگری سخنرانی خواهد کرد. و در کارگروه اشعار آیینی سیدمهدی حسینی سخنرانی و و به نقد محتوای شعر خواهد پرداخت.
در ادامه این نشست خانم چینی‌چیان با عنوان آداب و اخلاق مداحی سخنرانی خواهد کرد.
در حاشیه این مراسم، مداحان، اجتماع و تشکیلات خود را در کنار معاونت خواهران هیأت رزمندگان اسلام بازیابی کرده و در نهایت در خصوص دغدغه‌ها و مسائل خود، با علی‌اکبر مداحی مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام گفت‌وگو خواهند کرد.

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *