برخورد قاطع با داعش صفتان داخلی خواست ملت ایران است/مراسم شهدای امنیت+تصویر

خانه / استان ها / برخورد قاطع با داعش صفتان داخلی خواست ملت ایران است/مراسم شهدای امنیت+تصویر

در یادواره شهدای امنیت عنوان شد:برخورد قاطع با داعش صفتان داخلی خواست ملت ایران است

مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: خواست ملت ایران برخورد قاطع با داعش صفتان داخلی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ مراسم گرامیداشت شهدای امنیت مدافع انقلاب(شهدای خیابان پاسداران در درگیری با اغتشاشگران دراویش) با حضور اقشار مختلف مردم بن در محل مسجد جامع شهر بن برگزار شد.

دراین مراسم،مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری با تبریک وتسلیت به ملت شریف ایران و خصوصا خانواده معظم شهدای امنیت در خصوص شهادت عزیزان مدافع امنیت ملت و نظام ، درگذشت جمعی از هموطنان در سانحه سقوط هواپیمای تهران یاسوج را نیز تسلیت گفت.

حجت الاسلام عباس دهقان پیرامون حوادث خیابان پاسداران تهران گفت: امنیت كه نعمت بزرگ جمهوری اسلامی بوده مساله كمی نیست كه بخواهیم آن را نادیده بگیریم و مسامحه كنیم؛ بلكه در این زمینه نیروهای امنیتی و انتظامی همچون گذشته و قاطعانه پای حفظ امنیت ایستاده و با كسانی كه آگاهانه و خصمانه در پی از بین بردن این امنیت هستند برخورد خواهند كرد.

وی به تشریح گوشه هایی از انحرافات فرقه های دینی و مذهبی از جمله دراویش پرداخت و گفت: پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) برای جلوگیری از اختلاف و تفرقه افكنی در جامعه پس از خود الگوی غدیر را پیاده كرد و مولا متقیان حضرت علی علیه السلام را به عنوان جانشین خود معرفی كرد؛ ولی متأسفانه بعد از رحلت پیامبر مهربانی، امت اسلامی دچار تفرقه و اختلاف شد و فرقه ها و گروه های زیادی به وجود آمدند.

مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به حمایت برخی از فرقه های دینی و مذهبی از سران فتنه در سال 88، علی رغم اینکه گفته بودند در سیاست دخالت نمی کنند؛ ادامه داد: امروز نیز شاهد هستیم كه بر خلاف مشی دراویش این فرقه در بهترین خیابان های تهران زندگی می كنند و علیه نیروهای امنیتی و انتظامی به شیوه داعش صفتانه وارد عمل شدند و سه نفر از نیروهای خدوم نیروی انتظامی و یك نفر از بسیجیان مخلص را به شهادت رساندند.

این مقام مسئول در پایان ضمن محكوم كردن اغتشاشات اخیر، گفت: مردم شریف ایران اسلامی خواهان برخورد قاطع دستگاه قضایی با اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم عمومی داعش صفتان داخلی هستند، كه باعث شهادت تعدادی از نیروهای خدوم نیروی انتظامی و بسیجی شده و به اموال شخصی و عمومی خسارت وارد كردند.

یادآور می شود در این مراسم از تعدادی پدران معظم شهدای نیروی انتظامی شهرستان بن تجلیل شد.

 این مراسم را از دریچه دوربین با هم نگاه کنیم…

پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *