بیانیه نشست مدیران هیات رزمندگان اسلام در مشهد مقدس

خانه / اختصاصی هیأت / بیانیه نشست مدیران هیات رزمندگان اسلام در مشهد مقدس

#بیانیه_نشست_مدیران
بسم الله الرحمن الرحیم
ٱلَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِسَٰالَٰاتِ ٱللَّهِ وَيَخۡشَوۡنَهُۥ وَلَا يَخۡشَوۡنَ أَحَدًا إِلَّا ٱللَّهَۗ وَكَفَىٰ بِٱللَّهِ حَسِيبٗا . (سوره احزاب، آیه ۳۹)
كسانى كه پيامهاى خدا را مى‌رسانند و از او مى‌ترسند و از هيچ كس جز او نمى‌ترسند و خدا براى حساب كردن اعمالشان كافى است.
با استمداد از خداوند متعال و با عنایات هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، بیست و هشتمین نشست سراسری و هم اندیشی مدیران هیئت رزمندگان اسلام از پنجم لغایت هفتم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ هجری شمسی در جوار آستان قدسی سلطان سریر ارتضا علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثنا برگزار گردید

هیئت رزمندگان اسلام ضمن تبریک پیروزی شکوهمند عملیات غرورآفرین “وعده صادق” و شکست مفتضحانه رژیم جعلی و خبیث صهیونیستی ، با قدردانی از همه مجاهدین عرصه های فرهنگی، امنیتی، اقتصادی، علمی، فناوری و جهادی ، ضمن تجدید میثاق با ولی امر مسلمین و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، بر موارد زیر تاکید می نماید.

۱. هیئت رزمندگان اسلام رسالت مقدس جهاد تبیین را از وظایف ذاتی خود دانسته و با استفاده از کلیه ظرفیت های فرهنگی ، مذهبی ، سیاسی و رسانه ای و با بهره گیری از شبکه بزرگ خطبا ، سخنرانان ، مداحان ، شعرا و مدیران خود در سراسر کشور به این امر مقدس اهتمام می نماید.
۲. هیئت رزمندگان اسلام با تاکید بر اشاعه کلیه معارف اسلامی از جمله حجاب و عفاف به عنوان نمادی برگرفته از آیات نورانی قرآن کریم و سیره اهل بیت عصمت و طهارت ، وطیفه خود میداند ضمن تبیین فلسفه حجاب ، دستهای پشت پرده استکبار را در گسترش بی بند و باری را برای زنان شریف ایران اسلامی افشا نماید.

۳. هیئت رزمندگان اسلام با درک شرایط موجود از جنگ ترکیبی در ساحت های شناختی ، جنگ روانی ، جنگ فرهنگی ، جنگ اقتصادی ، جنگ امنیتی در عرصه های  داخلی ، منطقه ای و بین المللی به قیام لله برخاسته و از کلیه ظرفیت های موجود از جمله ظرفیت وعظ و خطابه و مداحی و فضای مجازی با حملات ناجوانمردانه نظام سلطه و در راس آن آمریکای جنایتکار و رژیم جعلی صهیونیستی مقابله می نماید.
۴. هیئت رزمندگان اسلام از کلیه اقدامات مبتنی بر تحکیم بنیان خانواده به عنوان اصلی ترین نهاد اجتماعی و نقش آن در تربیت انسان صالح و ترویج سبک زندگی اسلامی – مهدوی تاکید می نماید.

۵. هیئت رزمندگان اسلام با تعظیم و گرامیداشت اربعین حسینی به عنوان نماد پیروزی حق بر باطل و خون بر شمشیر و اقتدار و اتحاد اسلامی همچون گذشته از تمامی ظرفیت های خود برای استمرار این حرکت روشنگرانه و ظلم ستیز بهره گیری خواهد نمود.
۶. هیئت رزمندگان اسلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس و تجدید میثاق با همسنگران شهید خود و تاسی از رهنمودها و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی ، ضمن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، حمایت کامل خود را از مجاهدت های خستگی ناپذیر رزمندگان محور مقاومت در اقصی نقاط عالم اعلام می نماید.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته اردیبهشت ۱۴۰۳
مشهد مقدس

 

eheyat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *