هیات رزمندگان اسلام

بیانیه هیات های رزمندگان اسلام تهران در حمایت ازمردم مظلوم غزه در پایان اجتماع روز جمعه ۱۹ آبان در میدان فلسطین

خانه / اختصاصی هیأت / بیانیه هیات های رزمندگان اسلام تهران در حمایت ازمردم مظلوم غزه در پایان اجتماع روز جمعه ۱۹ آبان در میدان فلسطین

بیانیه هیات رزمندگان اسلام در حمایت از مردم مظلوم غزه در اجتماع میدان فلسطین

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلَیٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ. «قرآن کریم آیه ۳۹ سوره حج»

به کسانی که جنگ بر آنان تحمیل گردیده اجازه جهاد داده شده است. چرا که مورد ستم قرار گرفته‌اند و خدا بر یاری آنها تواناست.

قُل موتوا بِغَیظِکُم‌‌؛ بله، خشمگین باشید و از خشم بمیرید؛ و همین هم خواهد شد، دارند می‌میرند. بعون‌الله این «قُل‌ موتوا بِغَیظِکُم‌» در مورد رژیم صهیونیستی در حال تحقّق است.» (رهبر معظم انقلاب ۱۴۰۲/۷/۱۱)

 

بیش از هفتاد سال ظلم ، جنگ و ویرانگری حاصل حاکمیت رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی علیه ملت مظلوم و مسلمان فلسطین است.

در روز های اخیر شاهد افزایش حملات پی در پی رژیم منحوس و کودک کش اسرائیل به بیمارستانها. مدارس، مساجد، کلیسا، دانشگاه و مناطق مسکونی و قطع آب، برق.  و بستن راه های ارتباطی برای ورود کمک های بشردوستانه اعم از غذا و دارو هستیم. که باعث شهادت بیش‌ از ۱۰ هزار نفر که عمدتا زنان و کودکان بی دفاع می‌باشند شده است.

این اقدامات سبوعانه که سبب آوارگی مردم بی پناه غزه و کرانه باختری شده است موجی از نگرانی‌ در جامعه جهانی و همه آزاد مردان بخصوص مسلمانان ایجاد نموده است.

رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی درطول یک ماه اخیر از ۷ اکتبر تا کنون بیش از ۲۳۰ بار  بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نوار غزه را هدف قرار داده است. که با ارتکاب به این جنایت جنگی علاوه بر نقض قوانین بین المللی مبنی بر ممنوعیت حمله به مراکز غیرنظامی ماهیت درنده خویی خود را به نمایش گذارده. و دل‌های مسلمانان و حق طلبان جهان را مالامال از کینه، نفرت و انتقام نموده است.

هیات رزمندگان اسلام، جنایات و رفتار وحشیانه و ضد حقوق بشری رژیم کودکش و نامشروع صهیونیستی را محکوم نموده. و مواضع خود را با بانگ رسای توحیدی الله اکبر، خامنه‌ای رهبر به جهانیان اعلام می‌دارد:

بند یک این  بیانیه

هیات های رزمندگان اسلام ، ایثارگران و مدافعان حرم با تجدید میثاق با ولی امر مسلمین جهان آمادگی خود را برای حضور در جبهه مقاومت و مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل اعلام کرده و از همه آزادگان جهان، به‌ویژه جهان اسلام برای پیوستن به صفوف مستحکم جبهه ضدصهیونیستی دعوت می نماید.

بند دوم

ما وحدت و همبستگی جهان اسلام را کلید فتح و غلبه بر استکبار جهانی و توطئه‌های آنان دانسته و بحمدالله اکنون که جبهه مقاومت با حماسه طوفان الاقصی ابتکار عمل را از اختیار صهیونیست‌ها خارج و در موقعیت استیصال قرار داده معتقدیم تسریع در زوال و فروپاشی رژیم اشغالگر صهیونیستی و رسیدن به نقطه بی‌بازگشت، اولویت اول جهان اسلام و کشور‌های اسلامی است.

بند سوم  بیانیه هیات رزمندگان اسلام

ضمن محکومیت سکوت و بی‌توجهی مجامع جهانی و نهاد‌های حقوق بشری در قبال جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها از ‘سازمان ملل متحد’ می‌خواهیم نسبت به تعلیق عضویت و اخراج رژیم غاصب، نژادپرست و کودک‌کش صهیونیستی از آن سازمان و دیگر مجامع بین‌المللی اقدام نموده و با حمایت از ملت مظلوم فلسطین به تجاوزگری و زورگویی رژیم صهیونیستی خاتمه دهد.

بند چهارم

ما تجمع کنندگان از اقدامات دولت خدمتگزار در توسعه هوشمندانه دیپلماسی عزتمندانه با کشور‌های دنیا و منطقه و به محاق بردن پیمان آبراهام، حمایت کامل از جبهه مقاومت، نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی، سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی و ایثارگری‌های فراموش ناشدنی آنان بویژه فرمانده شهید قدس سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دفاع از آرمان فلسطین، خواستار تقویت مادی و معنوی هرچه بیشتر از فلسطین مجاهد و مردم مظلوم غزه و نیرو‌های جان برکف حماس و جبهه مقاومت و آزادی قدس شریف هستیم.

بند پنجم

از دولت های اسلامی می‌خواهیم با قطع همکاری اقتصادی با رژیم صهیونیستی و پافشاری بر «قطع فوری بمباران و جنایت‌آفرینی در غزه» به وظایف خود در این رویارویی جبهه حق با جبهه باطل عمل کرده. و با بستن راه صدور نفت و ارزاق به رژیم غاصب اسرائیل. در تمام مجامع جهانی، صریح، بدون لکنت و دوپهلو گویی جنایات و فجایع رژیم غاصب را محکوم نمایند.

بند ششم

با توجه به اینکه اگر کمک‌‌های همه‌جانبه آمریکا و دولت های هم پیمانش  نباشد. رژیم جعلی صهیونیستی در عرض چند روز فلج و محکوم به شکست خواهد شد. عامل اصلی جنایات این روزها را دولت حاکم و رئیس جمهور سفاک آمریکا  دانسته. و خواستار محاکمه دولت آمریکا و هم پیمانانش در مجامع حقوقی بین المللی هستیم.

بند آخر بیانیه هیات رزمندگان اسلام

ما تجمع کنندگان، پیروز این میدان را مردم غزه و فلسطین می‌دانیم. که توانستند چنین کار بزرگی انجام دهند.

کنار رفتن نقاب دروغین حقوق بشر از چهره غربی‌ها و رسوا شدن آنها از جمله آثار صبر و ایستادگی و تسلیم نشدن مردم غزه است. که با صبر خود، وجدان های بشری را به حرکت درآورده.

تا جاییکه امروز  شاهد جمعیت‌های انبوهی هستیم. که حتی در خیابان‌های آمریکا و کشورهای غربی، علیه اسرائیل و در موارد زیادی علیه آمریکا شعار می‌دهند.

 

eheyat

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *