زاکانی در اجتماع 9دی: حضور مردم در صحنه باطل السحر دشمنان است

خانه / تازه ها / زاکانی در اجتماع 9دی: حضور مردم در صحنه باطل السحر دشمنان است

زاکانی در اجتماع 9 دی: حضور ملت ایران در صحنه همواره باطل السحر دشمنان بوده است.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم بزرگداشت یوم‌الله 9 دی گفت: ملت رشید ایران یک لحظه ساکت نشد. در همه عرصه‌ها با حضور خودش باطل السحر دشمنان انقلاب اسلامی قرار گرفت.

 علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم بزرگداشت یوم‌الله 9 دی. «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» گفت: امروز روز ۹ دی روز بصیرت و میثاق  امت با ولایت است. ۱۴ سال پیش در چنین روزی طومار فتنه گران در ایران اسلامی با حضور مردم بسته شد.

وی افزود: ما در آستانه سالگرد شهادت سرباز دین و میهن حاج قاسم و در آستانه ولادت با سعادت گل سرسبد خلقت حضرت فاطمه سلام الله علیها هستیم.

مفتخر هستیم به مکتب اهل بیت و هر کسی که در مکتب اهل بیت بود. بن بست ندارد. شهادت افتخار ماست. لذا ما در این ایام در سوگ شهادت مظلومین فلسطین  و محور مقاومت و سردار عزیز سید رضی موسوی هستیم.

وی گفت: امروز بیش از ۸۰ روز از جنایت صهیونیست ها می‌گذرد. و ۲۰ هزار نفر فلسطینی توسط رژیم کودک کش و غیرمشروع صهیونیستی  و حامیان او علی الخصوص آمریکا، انگلیس و همه عناصر که در حمایت از این کودک کشی شراکت کردند. به شهادت رسیده اند. و این شکست ننگین باری برای رژیم جعلی اسرائیل است. و به زودی رژیم نامشروع اسرائیل باید این شکست را بپذیرد.

زاکانی تاکید کرد: اگر شهادت حاج قاسم در ۴ سال پیش برای آمریکایی‌ها امنیت، آرامش و حضور مستمر در منطقه را به دنبال داشت. و اسرائیل هم شهادت سید رضی موسوی بی نصیب نخواهد بود.

وی ادامه داد: آن چنان که آمریکا امروز مستاصل تر از هر روز دیگر از شهادت حاج قاسم نادم و پشیمان است. بی شک رژیم کودک کش اسرائیل نیز ناراحت و نالان این ایام را پشت سر خواهد گذاشت.

شهردار تهران با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی و پیام جهانی انقلاب مبنی بر  آزادی ملت‌ها و آزادی همه انسان‌ها از دست استکبار و استبداد با احیای دین و معنویت، گفت: این خیزش عمومی از همان ابتدا مورد کینه دشمنان انقلاب اسلامی قرار گرفت.

دشمنان انقلاب اسلامی یک لحظه از مقابله با این انقلاب، یک ذره  و یک ثانیه از جنایت بر علیه این انقلاب دست نکشیده‌اند.

زاکانی تصریح کرد: ملت رشید ایران ایستاد. و با همه وجود خود در مقابل شعارهای رنگارنگ غرب و شرق سیاسی آن روز و در مقابل آمریکای جنایتکار به عنوان رأس فتنه در مقابل منطق و در مقابل باطل در مقابل سیاهکاری‌ها آنها که از هیچ منطق درستی برخوردار نبودند. ایستاد و در برابر دوگانگی آن ها اعتراض کرد.و باطل السحر دشمنان انقلاب شد.

 

eheyat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *