حمله شبیه سازی شده سپاه، به مرکز اتمی دیمونای

حمله شبیه سازی شده سپاه، به مرکز اتمی دیمونای

خانه / پیشنهاد ویژه / حمله شبیه سازی شده سپاه، به مرکز اتمی دیمونای

در مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم ۱۷ سپاه، ۱۶ فروند موشک بالستیک در کلاس های مختلف به طور همزمان شلیک و اهداف از پیش تعیین شده را منهدم کردند.

حمله شبیه سازی شده نیروی هوا فضا سپاه،به مرکز اتمی دیمونای رژیم صهیونیستی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام به نقل از فارس، مرحله نهایی رزمایش مشترک پیامبر اعظم ۱۷ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شلیک همزمان ۱۶ فروند موشک برد بلند ،میان برد و کوتاه برد نیروی هوافضای سپاه به سمت اهداف از پیش تعیین شده انجام پذیرفت.

در این مرحله از رزمایش موشک‌های عماد ،قدر ،سجیل ،زلزال دزفول و ذوالفقار مواضع حساس شبیه سازی شده دشمن را با دقت ۱۰۰ درصدی مورد اصابت قرار داده و منهدم کردند.

همزمان با شلیک موشکها، ۱۰ فروند پهپاد هجومی نیروی هوافضای سپاه بطور همزمان از مبدا حرکت و اهداف از پیش تعیین شده را منهدم کردند.

بنابر این گزارش؛ اجرای قابلیت مانور پذیری موشک های سوخت جامد برای عبور از سپرهای دشمن ،شلیک همزمان و اصابت همزمان و ارتقای آمادگی های رزمی از ویژگی‌های بخش نهایی رزمایش پیامبر اعظم ۱۷ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

حمله شبیه سازی شده سپاه، به مرکز اتمی دیمونای
حمله شبیه سازی شده سپاه، به مرکز اتمی دیمونای

گفتنی است در رزمایش پیامبر اعظم ۱۷ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی هوافضای سپاه با شبیه‌سازی‌ مرکز اتمی دیمونای رژیم صهیونیستی، حمله موشکی و پهپادی به این مرکز را با استفاده از 16 فروند موشک بالستیک و 5 فروند پهپاد انتحاری با موفقیت و دقت مثال‌زدنی اصابت موشک‌ها و پهپادها به هدف تمرین کرد.

در ادامه گزارش ویدئویی قسمتی از این رزمایش عظیم و گسترده تقدیم سمع و نظرتان خواهد شد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *