اعزام چهلمین کاروان میهمانی شهیدان به مناطق جنگی جنوب غرب کشور

خانه / اختصاصی هیأت / اعزام چهلمین کاروان میهمانی شهیدان به مناطق جنگی جنوب غرب کشور

 اعزام چهلمین کاروان میهمانی شهیدان به مناطق جنگی جنوب غرب کشور

در راستای توصیه های اکید مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری اردوهای راهیان نور، و در راستای امر جهاد تبیین و آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت، و در راستای تقابل با جبهه جنگ نرم دشمن، چهلمین کاروان میهمانی شهیدان طبق سنوات سالهای گذشته جهت بازدید از مناطق جنگی جنوب غرب کشور به این مناطق اعزام شد.

این کاروان متشکل از ۴۰۰ نفر نوجوان و جوان عاشورایی از سراسر کشور از جمله شهرهای قم، تهران، کرج، سمنان، سلماس، بیرجند، و بهبهان می باشد، تا بعد از حماسه معنوی اعتکاف در کشور، بار دیگر پیوند عمیق نوجوانان و جوانان این کشور با معنویت و شهدا و آرمانهای انقلاب بر همگان اثبات شود.

نوجوانان و جوانان عاشورایی قم حاضر در این کاروان پیش از اعزام به مناطق جنگی جنوب غرب کشور، روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ در گلزار شهدای علی بن جعفر(علیهماالسلام) حضور یافتند، و با شهدا تجدید میثاق کردند.

در این مراسم افتتاحیه حجت الاسلام حاج احمد پناهیان مدیر هیئات نوجوانان و جوانان عاشورایی کشور و طلبه جانباز حجت الاسلام حاج علی درستی به روایتگری پرداختند.

چهلمین کاروان میهمانی شهیدان پس از سازماندهی و مراسم افتتاحیه، با قطار بسمت اندیمشک عازم شدند، و طی سه روز از ۱۹ تا ۲۱ بهمن ماه از مناطق دو‌کوهه، یادمان فتح المبین، فکه، هویزه، اروند، شلمچه، طلاییه، معراج شهدای شهید محمودوند و سایر یادمان های مناطق جنگی جنوب غرب کشور بازدید می کنند.

چهلمین کاروان میهمانی شهیدان طبق سنوات گذشته، با برنامه های متنوع زیارتی، معنوی، فرهنگی، رزمی و آموزشی همراه می باشد.

 

eheyat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *