رهبر انقلاب: کشورهای اسلامی از ابزارهایی که در اختیار دارند علیه رژیم صهیونیستی استفاده کنند

خانه / تازه ها / رهبر انقلاب: کشورهای اسلامی از ابزارهایی که در اختیار دارند علیه رژیم صهیونیستی استفاده کنند

رهبر معظم انقلاب صبح امروزدر دیدار دست‌اندرکاران کنگره ۲۴ هزار شهید تهران بزرگ بیان کردند: آن موضوعی که در اختیار مسئولان کشورهای اسلامی است. قطع شریان‌های حیاتی به رژیم صهیونیستی است. کشورهای اسلامی باید ارتباط سیاسی و اقتصادی خود را با رژیم صهیونیستی قطع کنند و به این رژیم کمک نکنند.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه 3 دی) در دیدار دست‌اندرکاران کنگره ۲۴ هزار شهید تهران بزرگ با انتقاد از عملکرد مسئولان کشورهای اسلامی در قبال موضوع بسیار مهم غزه گفتند:

برخی مواقع موضع‌گیریها و اظهارات مسئولان کشورهای اسلامی اشتباه است. زیرا درباره موضوعی همچون آتش بس در غزه صحبت می‌کنند. که از اختیار آنها خارج است و در دست دشمنِ خبیثِ صهیونیستی است. مسئولان کشورهای اسلامی باید نسبت به موضوعاتی که در اختیار آنها است، اقدام کنند.

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: آن موضوعی که در اختیار مسئولان کشورهای اسلامی است. قطع شریان‌های حیاتی به رژیم صهیونیستی است. کشورهای اسلامی باید ارتباط سیاسی و اقتصادی خود را با رژیم صهیونیستی قطع کنند. و به این رژیم کمک نکنند.
ایشان خاطرنشان کردند: به‌رغم عملکرد نامناسب مسئولان کشورهای اسلامی و به‌رغم همه سختی‌ها. همان‌گونه که در قرآن آمده، خداوند با مردم مومن است و هرجا که خدا باشد، پیروزی خواهد بود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: پیروزی مردم غزه قطعی است. و خداوند متعال این پیروزی را در آینده نه چندان دور به امت اسلامی نشان خواهد داد. و دل‌های مسلمانان و در راس آن‌ها مردم فلسطین و غزه خرسند و خوشحال خواهد شد.

 

eheyat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *