بیانیه هیات رزمندگان اسلام به مناسبت روز جهانی قدس

خانه / اختصاصی هیأت / بیانیه هیات رزمندگان اسلام به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرَّحمنِ الرَّحیم

«أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلى‌ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ»

 به کسانى که جنگ بر آنان تحمیل گردیده، اجازه جهاد داده شده است؛ چرا که مورد ستم قرار گرفته‌اند؛ و به یقین خدا بر یارى آنها تواناست.» (سوره حج آیه 39 )

“روز قدس روز اسلام است” امام خمینی(ره)

«روز قدس» یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند. 

روز قدس امسال را درشرایطی برگزار می‌کنیم که رژیم جنایت پیشه و کودک‌کش صهیونیستی درادامه وحشیگری های ددمنشانه خود در غزه و فلسطین و دیگر مناطق اسلامی علیه مردم بی دفاع، درجنایتی جدید درماه مبارک رمضان و ایام و لیالی قدر علیرغم همه قوانین بین‌المللی و اصول انسانی و اخلاقی اقدام به موشک باران ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی درکشور سوریه نمود. و منجر به شهادت و مجروحیت عده‌ای از مجاهدان راه خدا، دیپلمات‌ها و مستشاران نظامی ازجمله سردار زاهدی و دیگر عزیزان ایرانی و سوری گردید.

رژیم جعلی صهیونیستی که روزهای پایانی عمر نکبت‌بار خود را سپری میکند با چراغ سبز اربابان آمریکایی خود از سر استیصال و درماندگی به‌مانند سگ هاری به هرسو حمله کرده. و به‌منظور توسعه میدان جنگ، بنا دارد که شاید به خیال خام خود از این باتلاق خودساخته‌ مفرّی یافته، بلکه بتواند خود را از لجنزاری که بوی تعفن آن روح همه جهانیان را مشمئز ساخته‌است خارج سازد.

اما زهی خیال باطل که این محتضر فراری بتواند از ورطه فروپاشی، وجود نحس خویش را رهایی داده و به فرمایش مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای: (رژیم خبیث به دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد. آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد به حول و قوه‌ الهی).

هیات رزمندگان اسلام بابرخورداری از شبکه بزرگ استانی و شهرستانی درسراسر کشور و سخنرانان و مداحان فرهیخته و هم هیاتی‌های رزمنده، ضمن محکومیت این جنایت ددمنشانه، باعرض تسلیت به محضر شریف امام عصر روحی له‌الفداء، مقام معظم رهبری، خانواده‌های معظم شهدا و همه مستضعفین جهان، نقش‌آفرینی و مواضع خودرا درگرامیداشت روز جهانی قدس در موارد زیر اعلام می‌نماید:

1- کلیه آحاد هیات رزمندگان اسلام درسراسر کشور به‌همراه خانواده خود همگام با امت حزب‌الله درراهپیمایی پرشکوه روز قدس، آکنده از شور و شعوری والا حضوریافته و نیز ازهمه آزادگان سرافراز ایران و جهان جهت حضورفعال دراین آوردگاه بزرگ جهانی مجدّانه دعوت می‌نماید.

2- سخنرانان فرهیخته و مداحان و ستایشگران اهل‌بیت(علیه‌السلام) در عرصه‌ جهادتبیین با روشنگری و بصیرت‌افزایی هرچه‌ بیشتر در تریبون‌ها و فرصت‌های تبلیغی جهت نشان‌دادن چهره واقعی سردمداران غرب و رژیم صهیونیستی و آگاهی‌بخشی افکار عمومی از جنایات نظام سلطه به سرکردگی آمریکای جنایتکار اقدام می‌نمایند.

3- کلیه شعب هیات رزمندگان اسلام درسراسر کشور با استفاده‌ از فرصت‌ها و ظرفیت‌های رسانه‌ای و تبلیغی درفضای مجازی ابعاد جنایات و ددمنشی‌های رژیم صهیونیستی و اربابان آمریکایی او را تبیین می‌نمایند.

4- کلیه رده‌های هیات رزمندگان اسلام با بهره‌برداری از ظرفیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی خود باتولید و اجرای سرودهای حماسی، اشعار آئینی، مراثی و مدایح به تشریح روز جهانی قدس و حماسه بزرگ طوفان‌الاقصی و محورمقاومت اقدام نموده و درفضاسازی این رخدادهای الهی به رسالت بزرگ دینی، فرهنگی و هنری خود اهتمام می‌نمایند.

5- شبکه بزرگ هیات رزمندگان اسلام درسراسر کشور هرگونه اقدام درجهت تعظیم و گرامیداشت روز قدس و کمک به محور مقاومت و بازشدن راه قدس را اعلام‌نموده. و نیز از هرگونه اقدامی دراین رابطه پشتیبانی می‌نماید.

6- ازکلیه مسئولین محترم درخواست می‌گردد تا با اقدامی همه‌جانبه در زمان و مکان مناسب انتقام خون شهدای قدس، محور مقاومت و قصاص خون شهدای این جنایت اخیر را خواستاریم.

 

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

(هیات رزمندگان اسلام 15/01/1403)

 

eheyat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *