سردار باقرزاده عنوان کرد: جزئیات ورود پیکر مطهر ۲۳ شهید دفاع مقدس به کشور

خانه / انقلاب و دفاع مقدس / سردار باقرزاده عنوان کرد: جزئیات ورود پیکر مطهر ۲۳ شهید دفاع مقدس به کشور

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای طیبه ۲۳ شهید دوران دفاع مقدس که در مناطق عملیاتی کردستان عراق و کردستان ایران به شهادت رسیدند، روز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح از مرز کیله سردشت وارد کشور می‌شوند.

سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح در گفتگویی از ورود پیکر شهدای تازه‌تفحص‌شده به کشور خبر داده در تشریح جزئیات آن گفت: پیکرهای طیبه ۲۳ شهید دوران دفاع مقدس که در مناطق عملیاتی کردستان عراق و کردستان ایران به شهادت رسیدند طی کاروانی همراه با عزت و افتخار در روز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح از مرز کیله سردشت وارد میهن اسلامی خواهند شد. این شهدا مورد استقبال مردم سلحشور مرزنشین شهرستان سردشت و روستاهای اطراف قرار خواهند گرفت.

وی افزود: این شهیدان عزیز مربوط به عملیات‌های ستون رزمی بانه ـ سردشت هستند که در سال ۵۹ طی درگیری با ضدانقلاب به شهادت رسیده بودند، همچنین مربوط به تک دشمن در سال ۶۲، عملیات نصر۷ در ارتفاعات دوپازا، تک دشمن در سال پایانی جنگ و شهدایی از مناطق عملیاتی دارساوین و دربندیخان عراق هستند.

سردار باقرزاده در ادامه تصریح کرد: شهدا مربوط به یگان‌های لشکر ۶۴ ارومیه، لشکر ۲۸ کردستان، سپاه ارومیه، گردان جندالله و همچنین سپاه اصفهان هستند. این شهیدان عزیز پس از استقبال در شهرستان سردشت رهسپار ارومیه خواهند شد و پس از آن به تهران منتقل می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *