شعار هیأت‌های عزاداری در فاطمیه ۱۴۰۲ اعلام شد

خانه / اختصاصی هیأت / شعار هیأت‌های عزاداری در فاطمیه ۱۴۰۲ اعلام شد

به گزارش روابط عمومی سازمان هیأت و تشکل‌های دینی، همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری شهادت حضرت زهرا(س)، پس از اولویت‌سنجی محورهای‌‌ محتوایی و هم‌اندیشی جامعه ‌فعالان ‌هیأت، شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور شعار #مادرم_مظلومه_بود_و_یاور_مظلوم_ها را به عنوان شعار مشترک جامعه محبان‌ اهل‌بیت(ع) و هیأت‌های عزاداری در ایام فاطمیه ۱۴۰۲ اعلام کرد.

▪️ این شورا فراخوان عمومی برای انتخاب شعار اعلام کرد. که در مجموع بیش از ۴۵۰ شعار پیشنهاد شد که بعد از پالایش اولیه، ۵۰ شعار در شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت روی ۶ شعار به اجماع رسیده شد.

▪️ این ۶ شعار به مسئولان و مدیران هیأت‌های مذهبی ارائه شد تا آنان نیز برای انتخاب این شعار مشترک همفکری و اعلام نظر کنند که در نهایت اکثریت مدیران و مسئولان هیأت‌های مذهبی کشور به شعار «مادرم مظلومه بود و یاور مظلوم‌ها» رأی دادند. همچنین هشتگ‌های #معجزه_مادری ، #ام_المقاومه و #مادر_قهرمان برای انتشار محتوا درباره عزاداری فاطمیه در فضای مجازی انتخاب شد.

▪️ شورای هم‌آهنگی شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور در اطلاعیه خود از تمام هیأت‌ها و مجموعه‌ها، خواسته است. تا ضمن حفظ شعار و نشان و استقلال‌ خود، با نمایش جلوه‌ای از وحدت و هم‌دلی جامعه هیأت‌های عزاداری در این حرکت جمعی هم مشارکت کنند. و این شعار را در حاشیه تولیدات، تبلیغات و فضاسازی هیأت درج کرده و در محتوای هیأت مدنظر قرار دهند.

 

#سازمان_هیأت_و_تشکل_های_دینی

@BeyragheHeyat

 

eheyat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *