شهید سلیمانی با «غیرت دینی» دنیا را از چنگال داعش نجات داد

خانه / پیشنهاد ویژه / شهید سلیمانی با «غیرت دینی» دنیا را از چنگال داعش نجات داد

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی هرسین گفت: «غیرت دینی» شهید سلیمانی که نشأت گرفته از مکتب اهل بیت و سیره امامین انقلاب بود، نه منطقه، بلکه دنیا را از چنگال داعش نجات داد.

شهید سلیمانی با «غیرت دینی» دنیا را از چنگال داعش نجات داد

هیاتحجت الاسلام حسن عبدی در کرمانشاه، با توجه به بیانات حکیمانه رهبری فرزانه در خصوص «غیرت دینی» اظهار داشت: برداشت صحیح از آموزه‌های اسلام در سایه‌سار کلام اهل بیت علیهم السلام، انسان را با عقلانیت به سوی «غیرت دینی» هدایت می‌کند.

وی در ادامه افزود: اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله وسلم که اهل معرفت امروز در دنیا تشنه آن هستند، بر اساس درک دقیق از آیات و روایات منطبق با نیاز بشر بوده که پایه‌های مکاتب مادی را به لرزه در آورده است.

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی رحمه الله هرسین بیان کرد: غیرت دینی بی عقلانیت، در طول تاریخ بشریت و از صدر اسلام مشکل آفرین بوده و مصداق بارز آن، فرود آوردن شمشیر جهالت و تحجر بر فرق وصی پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم در حین عبادت صورت گرفت

شهید سلیمانی با «غیرت دینی» دنیا را از چنگال داعش نجات داد

حجت الاسلام عبدی اظهار کرد: کسانی که متفکران انقلابی همچون علامه مطهری رحمه الله ، شهدای محراب و سایر یاران حضرت امام رحمه الله را ترور کردند، در واقع بویی از انسانیت و «غیرت دینی» همراه با عقلانیت نبرده بودند.

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی رحمه الله هرسین خاطر نشان کرد: در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، برخی از ثناگویان طاغوت حتی در لباس دین، به علت نداشتن «غیرت دینی» و عقل معاد، فقط به دنبال معاش و موقعیت دنیایی خود بودند.

وی در پایان گفت: برداشت غلط فرقه‌ها و گروهک‌های به ظاهر اسلامی همچون فرقان، شیعه لندنی، داعش و… که مخالف حضور دین در صحنه اجتماع هستند، ابزاری در دست دشمنان، جهت خدشه واردن کردن به داشتن «غیرت دینی» در جامعه است.

منبع: خبرگزاری حوزه

بازدیدها: 0

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *