مسلمانان غزه به بدترین شکل و غیرانسانی‌ترین اصول مورد حمله اسرائیل هستند

خانه / استان ها / مسلمانان غزه به بدترین شکل و غیرانسانی‌ترین اصول مورد حمله اسرائیل هستند

امام جمعه بروجن گفت:مسلمانان مظلوم غزه،زنان و کودکان بی پناه ، به بدترین شکل و غیر انسانی‌ترین اصول مورد حمله اسرائیل هستند.

امام جمعه بروجن

امام جمعه بروجن گفت:مسلمانان مظلوم غزه،زنان و کودکان بی پناه ، به بدترین شکل و غیر انسانی‌ترین اصول مورد حمله اسرائیل هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال وبختیاری؛حجت‌الاسلام غلامعلی حسین نژادیان درجمع علما ،طلاب و مردم بسیجی بروجن با اشاره به حادثه‌ 26 تیرماه سال 1367، تصریح کرد: در این روز پس از 8 سال ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر سپاه کفر که با حمایت صدام وارد عرصه جنگ شده بودند، قطعنامه‌ جنگ تحمیلی را پذیرفتند و حقانیت خود را در مجامع بین‌المللی به اثبات رساندند.

وی با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت مولای متقیان، حضرت علی علیه السلام افزود: این ایام سوگواری که با شب‌های قدر مصادف شده است، بهترین فرصت برای بازبینی دوباره در اعمال و رفتار است و در منابع ذکر شده حضرت موسی در گفت‌وگو با خدای متعال خواسته‌های خود را طرح کرد که خداوند در پاسخ به این پیامبر فرمود اگر می‌خواهی از پل صراط عبور کنی در شب قدر صدقه بده و برای خلاصی از آتش جهنم در این شب‌ها استغفار کن.

امام جمعه بروجن، با تأکید بر لزوم اتحاد مسلمانان در سراسر جهان، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 1.5 میلیون مسلمان در غزه به بدترین شکل و غیرانسانی‌ترین اصول مورد حمله اسرائیل هستند و این در حالی است که آمریکا از این اقدامات غیرانسانی اسرائیل حمایت می‌کند.

حجت الاسلام حسین نژادیان افزود: آمریکا در عراق و افغانستان فتنه‌های داخلی را رقم زده است و فتنه داعش نیز مورد حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه بروجن گفت:داعش عنصر وابسته به دنیای کفر است که نقطه مقابل آن شیعه نیست بلکه امت اسلامی است. نسخه قابل چاپ به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجن،

وی تصریح کرد: دشمن شیعه و سنی مشترک است و آنچه مهم است با درک وقایع اخیر نباید اجازه داد به دشمنان اسلام تا افکار را از مسئله فلسطین و جنایاتی که امروز در غزه انجام می شود دور نگاه دارند.

امام جمعه بروجن گفت: امروز جهان اسلام و امت اسلامی بیش از هر زمان دیگر باید با دید بصیر و حفظ هوشیاری و وحدت کلمه، اصل این کلام ارزنده که هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید را مورد توجه جدی قرار دهد.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *