هفته وحدت رهبر انقلاب رژیم صهیونیستی پیامبر

نتیجه قمار عادی سازی با رژیم صهیونیستی؛ باخت خواهد بود

خانه / اختصاصی هیأت / نتیجه قمار عادی سازی با رژیم صهیونیستی؛ باخت خواهد بود

همزمان با ولادت پیامبر رحمت و هدایت، حضرت محمد مصطفی (ص) و امام صادق (ع)

جمعی از مردم، مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و مهمانان کنفرانس وحدت،  با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

گزیده‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

درباره‌ی پیامبر اعظم حقیقتاً زبان بنده و امثال بنده قاصر است. از بیان، و ذهن و دل بنده و امثال بنده قاصر است. از فهم درباره‌ی شخصیت والای آن بزرگوار. یک کلمه را فقط از این کتاب قطور فضل پیامبر اعظم بنده مختصراً عرض می‌کنم. امروز و آن، این است که این خورشید تابان عالم هستی به گردن همه‌ی آحاد بشریت حق دارد.

رهبر انقلاب رژیم صهیونیستی قمار وحدت

 

پیامبر نسخه درمان همه دردها

همه‌ی آحاد بشریت، چه مؤمنین به این دین و چه غیر آن‌ها مدیون پیامبر اعظم و به معنای واقعی کلمه متعلق دِین آن بزرگوار هستند. پیامبر اعظم نسخه‌ی درمان همه‌ی دردهای عمده‌ی بشریت را به بشر عرضه کرد.

امروز دشمنی با اسلام از همیشه آشکارتر است. یک نمونه جاهلانه آن، اهانت به قرآن کریم است. کاری که یک ابله جاهلی انجام می‌دهد. و یک دولتی حمایت می‌کند. این نشان‌دهنده این است که این مسأله، صحنه‌ی این قضیه و اهانت به قرآن نیست. بحث ما طراحان این جنایت و این کار نفرت‌انگیز است. این‌ها خیال می‌کنند می‌توانند قرآن را تضعیف کنند. اشتباه می‌کنند. خودشان را خراب می‌کنند.

قل موتوا بغیظکم

رژیم صهیونیستی لبریز از کینه و غیظ است. نه فقط نسبت به ما؛ نسبت به کشورهای دیگر هم همینجور است. اینجور نیست که رژیم صهیونیستی از کشورهای دور و اطراف خودش خرسند باشد. آن‌ها به مصر و عراق و سوریه هم کینه دارند. چرا؟ چون هدف آن‌ها از نیل تا فرات بوده و این نشده. این کشورها در دوره‌ها و به دلایل مختلف نگذاشتند. این‌ها سرشار از کینه و غیظ هستند. خوب البته قرآن می‌فرماید قل موتوا بغیظکم. بله خشمگین باشید و بمیرید از خشم. همین هم خواهد شد. دارند می‌میرند. بعون الله این «قل موتو بغیظکم» در مورد رژیم صهیونیستی در حال تحقق است.

قمار عادی سازی

نظر قطعی جمهوری اسلامی این است که دولت‌هایی که قمار عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی را برای خودشان سرمشق کار قرار می‌دهند. ضرر خواهند کرد، باخت منتظر این‌هاست. دارند اشتباه می‌کنند. به قول اروپایی‌ها روی اسب بازنده شرط‌بندی می‌کنند. امروز وضع رژیم صهیونیستی وضعی نیست که مشوق نزدیکی به او باشد. نباید این اشتباه را بکنند.

رژیم غاصب رفتنی است، امروز نهضت فلسطین از همیشه‌ی این هفتاد-هشتاد سال سرحال‌تر است. امروز جوانان فلسطینی و نهضت فلسطینی، نهضت ضدغصب، ضدظلم، ضدصهیونیسم امروز از همیشه با نشاط‌تر، سرحال‌تر، آماده‌تر است. که مشاهده می‌کنید و ان‌شاءاللّه این نهضت به نتیجه خواهد رسید. و همین‌طور که امام بزرگوار (رضوان‌اللّه علیه) تعبیر کردند. از رژیم غاصب به سرطان، حتماً این سرطان ان‌شاءاللّه به دست خودِ مردم فلسطین و نیروهای مقاومت در کل منطقه ریشه‌‌کن خواهد شد.

 

eheyat

 

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *