نخستین نشست توانمندسازی بانوان مداح هیات رزمندگان اسلام برگزار می گردد.

خانه / اختصاصی هیأت / نخستین نشست توانمندسازی بانوان مداح هیات رزمندگان اسلام برگزار می گردد.

معاونت خواهران هیأت رزمندگان اسلام با هدف توانمند سازی، ایجاد انسجام، هماهنگی و همدلی در بین بانوان مداح کشوری و به مناسبت عید بزرگ غدیر خم در دهه‌ی ولایت و امامت اولین نشست تخصصی خود را برگزار خواهد کرد.

این نشست با حضور و دعوت از ۱۸۰ نفر از بانوان مداح تراز تهران و دیگر استان‌ها و شهرستانها در۷ تیر ماه از ساعت ۸ صبح در فاطمیه بزرگ تهران برپا خواهد شد.

در این همایش یک روزه بانوان با حضور در کارگروه‌های تخصصی در موضوعات مختلف از محضر اساتید برجسته‌ استفاده خواهند کرد و به طرح مباحث خود خواهند پرداخت.

استاد بزرگوار حاج محمود کریمی به بيان نکات کلیدی در عرصه مداحی پرداخته و در ادامه بانوان پرسش های خود را در اين راستا مطرح خواهند کرد و به گفتگو خواهند پرداخت.

در کارگاه شبهات مقتل و آسیب های محتوایی مداحی از محضر استاد بزرگوار دکتر سنگری بهره مند خواهند شد، در کارگروه استاد سید مهدی حسینی اشعار آیینی را بررسی و به نقد محتوای شعر می نشینند. و در ادامه از بیانات سرکار خانم چینی چیان با عنوان آداب و اخلاق مداحی استفاده خواهند کرد.

در حاشیه این مراسم؛ مداحان بزرگوار اجتماع و تشکیلات خود را در کنار معاونت خواهران هیأت رزمندگان اسلام بازیابی کرده. و در نهایت در خصوص دغدغه ها و مسائل خود، با جناب آقای مداحی، مدیرمحترم هیأت رزمندگان اسلام به گفتگو می پردازند.

امید است که در ادامه‌ی این نشست، در آینده ای نزدیک بتوان با استفاده از ظرفیت جوانان و نوجوانان علاقمند به عرصه ستایشگری اهل بیت(علیهم السلام ) تحولی نو و جدید را در اين زمينه ایجاد کرد.

 

 

Views: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *