دومین همایش سالانه ستاد گسترش فرهنگ دعا با محوریت صحیفه سجادیه در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد.

خانه / اختصاصی هیأت / دومین همایش سالانه ستاد گسترش فرهنگ دعا با محوریت صحیفه سجادیه در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات رزمندگان اسلام، دومین همایش سالانه ستاد گسترش فرهنگ دعا با محوریت صحیفه سجادیه، صبح روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه در تالار شیخ صدوق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام برگزار شد.

 

در این همایش آیت الله کاظم صدیقی رئیس ستاد مردمی گسترش فرهنگ دعا پیرامون ادعیه اهل بیت علیهم السلام، مناجات شعبانیه و صحیفه سجادیه به ایراد سخن پرداختند.

در ادامه همایش سالانه گسترش فرهنگ دعا حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد غلامعلی، مدیر کمیته علمی این همایش با اشاره به فرازهایی از دعای ابوحمزه ثمالی گفت: در این دعا به اهمیت تربیت فرزندان در خانواده تاکید شده. و بر اساس آن تربیت اولیه باید در خانواده انجام شود. و نباید آن را صرفا به جامعه و یا آموزش و پرورش واگذار کنیم.

در پایان این همایش از خادمان دعا در بخش های پژوهشی، خوانش، آموزش، کودک و نوجوان، بین الملل، فضای مجازی و فیلم و مستند، با اهدای جوایز تقدیر و تشکر شد.

 در بخش متولیان برگزاری جلسات دعا از برادرگرامی جناب آقای حاج علی اکبر مداحی پیرامون تعامل و همکاری مجدانه با چهارصد شعبه ی هیات رزمندگان اسلام. برنامه ریزی میدانی برای محافل دعایی خارج از کشور در عراق و سوریه، و برنامه ریزی میدانی برای محافل مجالس دعا در کشور و پخش برخی از آن ها از رسانه ی ملی تقدیر و تشکر به عمل آمد. و همچنین از خانواده شهیدان ابراهیم هادی، محمدرضا علی اوسط، عبدالله مداح و محسن گلستانی تقدیر صورت گرفت.

 

eheyat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *