هیات های مجازی در ماه مبارک رمضان

خانه / اختصاصی هیأت / هیات های مجازی در ماه مبارک رمضان

معاونت فرهنگی ستاد مرکزی این هیات با همکاری سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی با هدف تسهیل برگزاری هیأت های مجازی در ایام شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مجالس مذهبی اقداماتی را به انجام رسانده است.

هیات های مجازی در ماه مبارک رمضان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام، معاونت فرهنگی ستاد مرکزی این هیات با همکاری سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی با هدف تسهیل برگزاری هیات های مجازی در ایام شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مجالس مذهبی اقداماتی را به انجام رسانده است.

همانطور که پیش از این مدیر ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام هم اعلام کرده بود: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با دو شرکت نرم‌افزاری روبیکا و آپارات، اگر هیات های مذهبی استان تهران و سراسر کشور برنامه‌های تولیدی، سخنرانی و مداحی مناسب برای ماه مبارک رمضان داشته و خواهان بارگذاری و یا پخش زنده برنامه‌هایشان از طریق این دو نرم‌افزار باشند، این هماهنگی را انجام خواهیم داد.

هیات های مذهبی می توانند آموزش پخش زنده هیات ها بوسیله تلفن همراه در بستر آپارات را از این قسمت مطالعه نمایند.

علاقه مندان جهت اطلاع از هیات های مذهبی می توانند با استفاده از طریق بخش های ذیل از این مجالس بهره مند شوند.

 هیات های ماه مبارک رمضان در آپارات
هیات های ماه مبارک رمضان در آپارات

هیات های مجازی در آپارات:

 

هیات رزمندگان اسلام در تعامل با رسانه آپارات امکان پخش زنده ها را فراهم آورده است که باستفاده از لینک می توانید به این بخش اختصاصی دسترسی پیدا کنید.

لینک هیات های مجازی در آپارات

 هیات های ماه مبارک رمضان در روبیکا
هیات های ماه مبارک رمضان در روبیکا

هیات های مجازی در روبیکا:

این هیات در تعاملی مستقیم با مسئولین سوپر اپلیکیشن روبیکا ضمن ایجاد بخشی ویژه برای ماه مبارک رمضان، بخش اختصاصی پخش زنده هیات های مجازی برای هیات های شاخص که امکانات فنی لازم را داشته اند ایجاد نموده است.

لینک هیات های مجازی در روبیکا

 

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *