پویش کتابخوانی برای ترویج فرزندآوری

خانه / پیشنهاد ویژه / پویش کتابخوانی برای ترویج فرزندآوری

مسئول هیأت یا مهدی واوان اسلامشهر گفت: پویش «کتابخوانی مثبت ٣» با هدف ترویج فرزندآوری در کشور راه‌اندازی شد که با استقبال مردم مواجه شد و این کتاب تاکنون به چاپ شصتم رفته است.

پویش کتابخوانی برای ترویج فرزندآوری

هیاتسخنران مذهبی و مسئول هیأت یا مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف واوان اسلامشهر با اشاره به اینکه پویش «کتابخوانی مثبت ٣» از اواخر آبان‌ماه با رویکرد ترویج فرزندآوری در کشور با هدیه  ۱۰۰ جایزه یک میلیون تومانی و یک واحد مسکونی در استان تهران راه‌اندازی شد، گفت: رهبر انقلاب اسلامی از سال ۹۱ دغدغه جمعیت و فرزندآوری را مطرح کردند، اما کسی به این ندا لبیک نگفت. ایشان حدود ۵۰ بار در طول این ۹ سال از آینده‌ای دهشتناک در مورد جمعیت صحبت کرده‌اند و در این زمینه هیچ بشارتی نداده‌اند، در حالی‌ که ایشان همیشه به آینده در عرصه‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی امیدوار بوده‌اند، متخصصان هم معتقد هستند که اگر این مسیر ادامه پیدا کند، در آینده‌ای نزدیک با بحران جمعیت روبرو خواهیم بود. این پویش مسیری برای تبلیغ و ترویج این امر است.

پویش کتابخوانی برای ترویج فرزندآوری

پویش کتابخوانی که کتابی را به چاپ شصتم فرستاد

وی با بیان اینکه هم‌اکنون در هفته‌های آغازین این پویش کتابخوانی هستیم، اما کتاب به چاپ شصتم رسیده است، گفت: در هراستان یک نفر به عنوان دبیر در قالب یک شبکه مردمی فعال شده است. تمام برنامه‌های این پویش مردمی است و اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران و جامعه ایمانی مشعر حامی آن هستند.

موسوی گفت: تاکنون ۶۰ هزار نسخه از این کتاب چاپ شده است و در سرتاسر کشور توزیع شده است. مردم باید بعد از مطالعه این کتاب به سوالات مطرح شده پاسخ دهند تا در این پویش شرکت کنند. علاقه‌مندان برای شرکت در پویش و تهیه کتاب با ۳٠ درصد تخفیف و ارسال رایگان، باید عدد ۳ را به سامانه ۳٠٠٠۱۵۴۲ ارسال کنند. پاسخ سوالات مسابقه نیز باید از طریق پیامک به همین شماره اعلام شود.

خوانش بخش‌هایی از کتاب مثبت ۳ توسط مهدی سلحشور، مریم اردبیلی، حجت‌الاسلام سهرابی و محمد انصاری

هدیه یک واحد مسکونی!

نویسنده «کتاب مثبت ٣» تصریح کرد: هدیه پویش کتابخوانی ما ۱۰۰ جایزه یک میلیون تومانی و یک واحد مسکونی در استان تهران است.

وی افزود: با نگاه حکمرانی مردم، امیدواریم این پویش بتواند رکود حضور در پویش‌های کتابخوانی را جابجا کند.

منبع: فارس

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *