پذیرایی حزب الله لبنان از ناوهای آمریکایی با این موشک

خانه / اختصاصی هیأت / پذیرایی حزب الله لبنان از ناوهای آمریکایی با این موشک

سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی به آمریکا خاطرنشان کرد: ناوگان شما در دریای مدیترانه هیچ‌گاه ما را نمی‌ترساند. و ما برای آنها نیز آماده شده‌ایم.

روزنامه رای الیوم در این باره نوشت: فعالان شبکه‌های اجتماعی با دست به دست کردن ویدئویی منتسب به حزب‌الله لبنان اعلام کرده‌اند. که این ویدئو یک پیام برای آمریکا درپی استقرار ناوهای هواپیمابر آن در دریای مدیترانه است.

فعالان شبکه‌های اجتماعی صحنه‌هایی را به اشتراک گذاشته‌اند که گفته می‌شود. مربوط به حزب‌الله لبنان است. این صحنه‌ها حاوی پیامی روشن به ناوهای هواپیمابر آمریکایی است. که درپی تنش اخیر در منطقه در دریای مدیترانه مستقر شده‌اند.

این صحنه‌ها موشک کروز ضد ناو «نور» حزب الله را نشان می‌دهند. که بسیاری آن را پیامی روشن از طرف حزب‌الله به ناوهای هواپیمابر آمریکایی و زیردریایی‌های آمریکایی ارزیابی کرده‌اند. که اخیرا وارد خاورمیانه شده‌اند.

سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان جمعه در جریان سخنرانی خود در مراسم بزرگداشت «شهدای راه قدس». در پیامی به آمریکا خاطرنشان کرد: ناوگان شما در دریای مدیترانه هیچ‌گاه ما را نمی‌ترساند. و ما برای آنها نیز آماده شده‌ایم.

آمریکا از زمان آغاز تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان در نوار غزه با ارسال تسلیحات نظامی برای این رژیم، سهم قابل توجهی در این جنایات داشته است.

واشنگتن همچنین طی این دوره چند ناو هواپیمابر خود را در دریای مدیترانه مستقر کرده است تا مانع حمله از جبهه‌های مختلف محور مقاومت به سرزمین‌های اشغالی شود.

 

 

eheyat

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *