اربعین عاشورایی دوباره

کتاب اربعین عاشورایی دوباره منتشر شد + دریافت PDF کتاب

خانه / اختصاصی هیأت / کتاب اربعین عاشورایی دوباره منتشر شد + دریافت PDF کتاب

نسخه پی دی اف کتاب اربعین عاشورایی دوباره که به کوشش هیات رزمندگان اسلام منتشر شده است در اختیار شما عاشقان اهل بیت علیهم السلام و دلسوختگان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام

کتاب اربعین عاشورایی دوباره منتشر شد + دریافت PDF کتاب

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام نسخه پی دی اف کتاب اربعین عاشورایی دوباره را در اختیار شما عاشقان اهل بیت علیهم السلام و دلسوختگان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام قرار داده است.

اربعین عاشورایی دوباره

اربعین عاشورایی دوبارهدر بخش آغازین مقدمه این کتاب آمده است:

این محصول با وجود اختصار، برآیند صدها ساعت مطالعه، تحقیق، تفحص و بحث در این باره است و هدفش چیزی نیست، جز تعمیق و بارور کردن «فکر» و «ایمان» زائر محترم و در نتیجه «معرفت» و «قرب» به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام؛ که موسسه فرهنگی پژوهشی راه فخرالائمه علیهم السلام توفیق یافت بدین مهم اهتمام ورزد.

ویژگی دیگر این اثر، به روز بودن و استفاده از همه بیانات رهبر معظم انقلاب دام طله و آخرین بیانات ایشان در زمینه زیارت اربعین و مسائل پیرامون آن است. امسال که با این بلیه جهانی و جنگ بیولوژیکی جبهه استکبار، توفیق زیارت حضوری از زائران کشورمان سلب شده است، ایشان در ارتباط تصویری با پیشکسوتان دفاع مقدس در تاریخ 1399/6/31 نکات مهمی در این زمینه گوشزد کردند که در آخرین روزهای صفحه آرایی به عنوان ضمیمه به کتاب افزوده شد.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *