کتاب «حماسه‌خوان خمینی» روایتی از ابعاد رزمندگی تا مداحی حاج صادق آهنگران

خانه / تازه ها / کتاب «حماسه‌خوان خمینی» روایتی از ابعاد رزمندگی تا مداحی حاج صادق آهنگران

«حماسه‌خوان خمینی» روایتی از رزمندگی تا مداحی حاج صادق آهنگران منتشر می‌شود.

کتاب «حماسه‌خوان خمینی» که به قلم نویسنده ادبیات پایداری و رزمنده دوران دفاع مقدس حجت الاسلام محمدمهدی بهداروند نگاشته شده، به همت انتشارات کتاب جمکران به زودی روانه بازار نشر خواهد شد. این کتاب در ایام نیمه شعبان ۱۴۰۲ در مسجد مقدس جمکران رونمایی خواهد شد.

حاج صادق آهنگران از جمله رزمنده‏‌های خوزستانی است که با صدای پرصلابت و شعرهای حماسی شناخته می‌‎‌شود و از رزمندگان و پاسداران دفاع مقدس است. نویسنده، کتاب را با خاطره حاج صادق آهنگران از اولین حماسه‌خوانی در جماران شروع و به مرور به دیگر ابعاد زندگی «حماسه‌خوان خمینی» می‌پردازد. این کتاب در ۱۹ فصل تدوین شده و ۲ فصل پایانی کتاب با عنوان در «رثای یاران» و «از چشم یاران» شامل یادداشت‌های حاج صادق آهنگران در مورد دوستان و همرزمان و فصل بعدی یادداشت‌های دوستان و شخصیت‌ها در مورد ایشان است.

محمدمهدی بهداروند نویسنده ده‌ها عنوان کتاب با موضوع ادبیات پایداری و دفاع مقدس بوده و نیز کتاب «زندان‌الرشید» با موضوع خاطرات رئیس ستاد سپاه ششم نیروی زمینی سپاه که یکی از مهم‌ترین آثار در زمینه تاریخ دفاع مقدس ایران محسوب می‌شود و در بخش مستندنگاری هفتمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد به‌عنوان اثر برگزیده انتخاب شد، از آثار ایشان است.

 

 

eheyat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *