کتاب عارف ۱۲ ساله

کتاب عارف ۱۲ ساله

خانه / پیشنهاد ویژه / کتاب عارف ۱۲ ساله

سید حسین موسوی مادرانه های نوجوان شهید رضا پناهی را در کتاب عارف 12 ساله به نگارش در آورده است که روایتی از مادرانه های مادر شهیدی است که برای شهادت فرزندش دعا کرد تا او به آرزویش برسد.

معرفی کتاب عارف ۱۲ ساله

سید حسین موسوی مادرانه های نوجوان شهید رضا پناهی را در کتاب عارف ۱۲ ساله به نگارش در آورده است که روایتی از مادرانه های مادر شهیدی است که برای شهادت فرزندش دعا کرد تا او به آرزویش برسد.

عنوان کتاب: عارف ۱۲ ساله

نویسنده: حسین موسوی

انتشارات: شهید کاظمی / تعداد صفحات: 80

کتاب عارف 12 ساله
کتاب عارف 12 ساله

رضا پناهی عارف ۱۲ ساله‌ای ایست که شگرف‌ترین و عظیم‌ترین صحنه‌های ازخودگذشتگی را در عمر کوتاه خود به نمایش گذاشت… ستاره درخشان کلاس اول راهنمایی که عظمت روحی او به تنهایی می‌تواند عالمی را روشن کند…
این کتاب برای اولین بار با حضور مادر شهید، نویسنده کتاب، محمد انصاری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس و سید احمد عبودتیان مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا در سینما فجر اسلامشهر با حضور عمومی مردم این شهرستان رونمایی شد.
سیدحسین موسوی نویسنده کتاب معتقد است در شرایطی که در یک جنگ نامتقارن فرهنگی قرار داریم و دشمن در تلاش است که ایمان و هویت نوجوانان ما را از بین ببرد، شهید رضا پناهی می‌تواند به عنوان الگویی برای تمام نوجوانان امروز ایران قرار بگیرد و چراغی برای راه نوجوانان کشور باشد.
شهید رضا پناهی پیش از اعزام به جبهه از مادر خود می‌خواهد نوار کاستی برایش تهیه کند و در آن نوار کاست وصیت نامه صوتی خود را ضبط می‌کند و از مادر میخواهد که بعد از شهادتش نوار را گوش بدهد. مادر شهید معتقد است که اگر این وصیت نامه صوتی از رضا وجود نداشت، شاید برخی باور نمی‌کردند که این نوجوان چنین حوزه اندیشه‌ای و چنین جهانبینی خاصی داشته باشد.

در قسمتی از وصیت نامه صوتی شهید رضا پناهی آمده است:
هدف من از رفتن به جبهه این است که اولا به ندای “هل من ناصر ینصرونی” لبیک گفته باشیم و امام عزیز و اسلام را یاری کنیم و آن وظیفه‌ای که امام عزیزمان بار‌ها در پیام‌ها تکرار کرده:که “هرکس که قدرت دارد واجب است که به جبهه برود” و من می‌روم که تا به پیام امام لبیک گفته باشم. آرزوی من پیروزی اسلام و ترویج آن در تمام جهان است و امیدوارم که روزی به یاری رزمندگان، تمام ملت‌ها زیر سلطه آزاد شوند…

 

امیدواریم شما جوانان و نوجوانان عاشورایی عزیز از خواندن کتاب عارف ۱۲ ساله استفاده کافی را ببرید و به دوستان خود نیز خواندن آن را توصیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *