کشتار مردم مظلوم غزه، نسل کشی آشکار رژیم صهیونیستی است

خانه / استان ها / کشتار مردم مظلوم غزه، نسل کشی آشکار رژیم صهیونیستی است

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال وبختیاری با محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس، وقایع غزه را نسل کشی آشکار رژیم خون آشام صهیونیستی عنوان کرد.

سرافراز2

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال وبختیاری با محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس، وقایع غزه را نسل کشی آشکار رژیم خون آشام صهیونیستی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال وبختیاری؛حجت الاسلام کریم سرافراز درجمع رزمندگان سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با اشاره به حدیث شریف پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلّم که فرموده اند؛ مسلمان نیست کسی که فریاد دادخواهی مظلومی را بشنود و به یاری او نشتابد، اظهار کرد: حمایت همه جانبه از مظلومان عالم، به ویژه مردم ستم دیده غزه، وظیفه آحاد مردم است.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان، با اشاره به اینکه، به برکت ائمه اطهار علیهم السلام و نعمت ولایت فقیه، امنیت در کشور ما برقرار است، تصریح کرد: رژیم ضد بشری، خون آشام، منحوس و دجال صهیونیستی در سرزمین های اشغالی، دست به نسل کشی آشکار زده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، گفت: بیش از 500 شهید در روزهای گذشته که اکثراً از زنان و کودکان بی‏گناه غزه هستند، نشانگر خوی وحشی گری رژیم صهیونیستی می باشد که با حمایت قدرت های استکباری و برخی کشورهای مرتجع عرب در منطقه صورت می پذیرد.

حجت الاسلام سرافراز، خطاب به دولتمردان کشورهای عربی منطقه، گفت: اگر وظیفه انسانی و مسلمانی خود را فراموش کرده اید؛ حداقل تعصب عربی خود را نشان دهید و دست از همراهی با رژیم غاصب صهیونیستی بردارید و از جنایات این رژیم در سرزمین های اشغالی حمایت نکنید.

وی، با اشاره به رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری، تأکید کرد: وظیفه داریم بعنوان یک انسان و مسلمان به یاری مسلمانان مظلوم غزه بشتابیم و از دشمنان آنان برائت بجوییم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام ، گفت: حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، یک وظیفه دینی، شرعی و انسانی است و همه باید علاوه بر حضور در این مراسم دشمن شکن، آمر به معروف باشیم و آحاد جامعه را برای شرکت در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس دعوت کنیم.

انتهای خبر /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *