سردار مداحی: حضور فعال هیات های رزمندگان در کنگره ملی سرداران و 12 هزار شهیداستان تهران

خانه / اختصاصی هیأت / سردار مداحی: حضور فعال هیات های رزمندگان در کنگره ملی سرداران و 12 هزار شهیداستان تهران

سردار علی‌اکبر مداحی در گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی تهران نیوز اظهار کرد: در جلسه ای با حضور فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) مصوب شد در  ایام مبارک دهه کرامت، ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام نسبت به حضور فعال هیأت‌های رزمندگان و دعوت مداحان و سخنرانان به منظور شرکت در مراسم کنگره  ملی سرداران و ۱۲ هزار شهید استان تهران در شهرستان‌های این استان با سپاه سیدالشهدا(ع) همکاری داشته باشد.

وی با اشاره به برگزاری ۱۲ اجلاسیه شهدای اقشار به مدت ۱۲ روز در شهرستان‌های استان تهران، تأکید کرد: ۲۲ اردیبهشت نخستین روز اجلاسیه در پاکدشت با نام شهدای سلامت و سخنرانی حجت‌الاسلام سید حمید میرباقری و مداحی علی مهدوی‌نژاد برگزار می‌شود.

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام تصریح کرد: روز دوم اجلاسیه نیز در شهرستان شهریار با نام شهدای کارمند با سخنرانی حجت‌الاسلام علی سعیدیان و مداحی حسین هوشیار برگزار می‌شود.

سردار مداحی ادامه داد: سومین روز اجلاسیه در شهر قدس به نام  شهدای کارگر با سخنرانی حجت‌الاسلام محمدرضا برادران و مداحی محسن طاهری و روز چهارم در شهرستان ملارد با نام شهدای ورزشکار و سخنرانی حجت‌الاسلام سید حسین آقا میری و مداحی مهدی سروری برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پنجمین روز اجلاسیه که در شهرستان رباط‌کریم و با نام شهدای ارتش برگزار می‌شود و حجت‌الاسلام مصطفی کرمی به عنوان سخنران و حسن شالبافان به عنوان مداح حضور خواهند یافت.

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام به برگزاری ششمین روز اجلاسیه در شهرستان دماوند با نام شهدای اصناف و سخنرانی حجت‌الاسلام سید کاظم میرکریمی و مداحی محمدرضا بذری اشاره و عنوان کرد: روز هفتم اجلاسیه نیز در شهرستان بهارستان با نام شهدای مداح و سخنرانی حجت‌الاسلام سید مهدی حائری‌زاده و مداحی نادر جوادی برگزار می‌شود. سردار مداحی اضافه کرد: روزهای هشتم و نهم اجلاسیه نیز به ترتیب در شهرستان‌های ورامین و اسلامشهر با نام شهدای دانش‌آموز و شهدای قرآنی برگزار می‌شود‌.

وی عنوان کرد: برای روز هشتم و نهم اجلاسیه نیز به ترتیب از حجج اسلام مهدی طائب و احمد پناهیان به عنوان سخنران و مهدی سلحشور و حسین خلجی به عنوان مداح دعوت به عمل آمده است.

 

 

وی بیان کرد: روز دهم اجلاسیه در شهرری با نام شهدای هنرمند و سخنرانی حجت‌الاسلام سید حسین مومنی و مداحی مرتضی طاهری برگزار می‌شود.

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام خاطرنشان کرد: شهرستان پیشوا در روز یازدهم اجلاسیه با نام شهدای روحانی و سخنرانی حجت‌الاسلام حسین جوشقانیان و مداحی عباس حیدرزاده میزبان مردم این شهرستان خواهد بود.

سردار مداحی اظهار کرد: این اجلاسیه در روز دوازدهم در شهرستان قرچک با نام شهدای کشاورز و سخنرانی حجت‌الاسلام مهدی ماندگاری و مداحی احمد نیکبختیان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برای روز سیزدهم به عنوان روز پایانی اجلاسیه که در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار می شود، از صادق آهنگران به عنوان مداح دعوت به عمل آمده است.

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام گفت: روز پنجشنبه پس از برگزاری اجلاسیه، دعای کمیل در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می‌شود.

 

eheyat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *