حامیان غزه بازیکنان اسرائیلی را کتک زدند + تصاویر

خانه / گوناگون / حامیان غزه بازیکنان اسرائیلی را کتک زدند + تصاویر

در دیدار فوتبال دوستانه میان نماینده رژیم اشغالگر قدس با لیل فرانسه معترضان به جنایت آشکار اشغالگران قدس علیه مردم ستمدیده غزه وارد زمین بازی شده و بازی را نیمه‌کار گذاشتند تا این گونه اعتراض خود را به صهیونیست‌ها نشان دهند.

جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه صدای مردم جهان را درآورده است. چند روزی است که صهیونیست‌ها از زمین، هوا و دریا شهر غزه را بمباران می‌کنند و کودکان و افراد بی‌گناه زیادی در این حملات وحشیانه به شهادت می‌رسند.

مردم سراسر جهان به گونه‌های مختلف اعتراض خود را به این اقدام غیرانسانی صهیونیست‌ها نشان می‌دهند و جهان فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیست. در دیدار دوستانه تیم مکابی حیفا با لیل فرانسه که در شهر سالزبورگ اتریش برگزار شد، معترضان به جنایت آشکار رژیم اشغالگر قدس علیه مردم ستمدیده غزه وارد زمین بازی شده و بازی را نیمه‌کار گذاشتند تا این گونه اعتراض خود را به صهیونیست‌ها نشان دهند.

حاضران در ورزشگاه با سردادن شعارهایی علیه صهیونیست‌ها جنایات این رژیم علیه مردم غزه را محکوم کردند. در پنج دقیقه پایانی این دیدار در حالی که با پیروزی دو بر صفر لیل پیگیری می‌شد عده ای از معترضان به جنایت وحشیانه اخیر صهیونیست‌ها وارد زمین بازی شدند و با در دست دادشتن پرچم فلسطین به بازیکنان مکابی حمله بردند که عصبانیت بازیکنان تیم صهیونیستی را در بر داشت و در نهایت این بازیکنان با تماشاگران درگیر شدند و به زد و خورد پرداختند و بالاخره بازیکنان این تیم به سرعت زمین مسابقه را ترک کرده و وارد رختکن شدند و بازی نیمه تمام ماند.

 در حین بازی هم تماشاگران شعارهای متعددی را بر علیه رژیم اشغالگر قدس سر می‌دادند و به حمایت از مردم غزه پرداختند. این برای نخستین بار نیست که چنین اتفاقی برای صهیونیست‌ها رخ می‌دهد.

روزنامه‌های انگلیسی پیش بینی کرده‌اند که با توجه به حملات گسترده رژیم اشغالگر قدس به غزه، این اتفاق در دیگر کشورهای اروپایی هم تکرار خواهد شد.

تصاویر این درگیری را در زیر ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *