هیات رزمندگان اسلام - آینده درخشان در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

آینده درخشان در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است | بیانیه 1100 هیات رزمندگان اسلام

خانه / اختصاصی هیأت / آینده درخشان در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است | بیانیه 1100 هیات رزمندگان اسلام

1100 شعبه هیات رزمندگان اسلام در سراسر کشور در بیانیه اخیر خود اظهر داشتند: آینده درخشان در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

آینده درخشان در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام؛ در آستانه یوم الله 28 خرداد و انتخابات ریاست جمهوری 1400 بیانیه 1100 هیات رزمندگان اسلام سراسر کشور با محوریت ستاد مرکزی این هیات را منتشر شد.

در این بیانیه 1100 شعبه این هیات ضمن دعوت به شرکت در انتخابات آینده درخشان کشور را در گرو مشارکت حداکثری مردم ایران در این انتخابات دانستند. در ادامه شما همراهان همیشگی سایت هیات می توانید متن کامل این بیانیه را مطالعه نمایید.

آینده درخشان در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است
آینده درخشان در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات در ایران، یکی از دستاوردهای بزرگ و بسیار ارزشمند انقلاب اسلامی است. تا پیش از انقلاب اسلامی در ایران، هیچ خبری از حاکمیت ملی و نقش آفرینی ملت در اداره کشور نبود؛ چرا که اساساً رژیم منحوس پهلوی را انگلیسی ها پدید آوردند و در ادامه، این آمریکایی ها بودند که بر امور کشور و مردم ایران حکمرانی می کردند. حضرت امام خمینی ((قدس الله نفسه الزکیه)) با قیام در راه خدا و مبارزه با طاغوت و به کمک مردم، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و کشور ایران را از حلقوم آمریکا بیرون کشید و اداره آن را به خود مردم سپرد. در منظومه فکری امام و رهبری، انتخابات مظهر مردم سالاری دینی و از عوامل اصلی حفظ کشور، تامین امنیت، استقلال، عزت ملی، پیشرفت و اصلاح امور برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ساخت تمدن اسلامی به شمار می آید، در مکتب امامین انقلاب اسلامی، شرکت در انتخابات از سوی آحاد مردم با هر گرایش و سلیقه ای، بسیار فراتر از یک امر ملی و میهنی بوده و از آن به عنوان یک فریضه، تکلیف و وظیفه الهی، شرعی و اسلامی یاد می شود. مقام معظم رهبری شرکت در انتخابات را، واجب عینی دانسته و حضرت امام خمینی مسئولیت مردم در قبال انتخابات را بسیار سنگین دانسته و می فرمایند:( اگر خدای نخواسته از عدم مشارکت شما یک لطمه ای بر جمهوری اسلامی وارد بشود، بدانید آحاد ما که این خلاف را کرده باشیم خدای نخواسته، مسئول هستیم. مسئول پیش خدا هستیم، مسئله، مسئله ریاست جمهور نیست، مسئله، مسئله اسلام است.))حضرت امام (ره) شرکت در انتخابات را واجب دانسته و آن را از الزامات حفظ جمهوری اسلامی می دانند.

اینک ملت ایران، در حالی به استقبال انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در 28 خرداد سال جاری می رود که، دشمنان شکست خورده در صحنه های مختلف، از مدت ها پیش به تکاپو افتاده تا صحنه انتخابات را به میدانی برای ضربه زدن به ملت ایران و جمهوری اسلامی تبدیل کنند . جبهه استکبار با محوریت آمریکا در سال های اخیر، بسیار تلاش کرد تا اولاً مانع قدرت یابی ایران شود و ثانیاً، با اعمال فشارها و تحریم های ظالمانه، در صدد بود تا از طریق مذاکره و تحمیل برجام های موشکی، منطقه ای و حقوق بشر، به گمان باطل خود ایران قدرتمند را به یک کشور ضعیف تبدیل نموده و از این رهگذر، سلطه خود را مجددا بر کشور عزیزمان احیا نماید.

اکنون این دشمنان شکست خورده و ناکام در اجرای برنامه های خود علیه ایران، تصور می کنند با بسیج تمامی امکانات و همراه ساختن جریان ضد انقلاب خارج نشین و بدخواهان و منحرفین داخلی، می توانند با کوبیدن بر طبل تحریم انتخابات و کاهش مشارکت، جمهوری اسلامی را با چالش مشروعیت و مقبولیت مواجه کرده و ایران را به یک کشور ضعیف تبدیل نمایند.

مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت مردم، متاسفانه دشمنان را به وسوسه انداخته، گمان می کنند با بزرگ نمایی این مشکلات، دروغ پردازی، سیاه نمایی، می توانند با ایجاد یاس و نا امیدی در مردم و بی اعتماد ساختن آنان نسبت به نظام اسلامی به مردم اینچنین القا کنند که، انتخابات از قبل مهندسی شده و رای آنان هیچ تاثیری در بهبود شرایط ندارد. دشمنان با چنین سناریوها و نقشه های شیطانی، به دنبال دل سرد کردن مردم و فاصله انداختن میان آنان و صندوق های رای هستند. این در حالی است که انتخابات، فرصتی بی بدیل برای ملت جهت تغییر وضعیت و بهبود شرایط و اوضاع نامساعد کنونی از طریق انتخاب درست است. در چنین شرایطی ملت ایران، بیش از هرزمان دیگری باید هوشیار باشد و در پرتو ایمان، بصیرت و آگاهی، نقشه دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی و به ویژه آنانکه با ادعاهای دروغین دلسوزی برای مردم، بر طبل تحریم انتخابات می کوبند را، خنثی نماید، اینک رهبر حکیم انقلاب اسلامی، بیش از هر زمان دیگر، بر اصل مشارکت حداثری تاکید دارند و مردم را برای حضور پرشور در انتخابات و بعد  انتخاب درست برای تشکیل یک دولت تحول گرا فرا می خوانند. بدون تردید آینده درخشان، در گرو لبیک به این فرمان و فراخوان برای مشارکت حداکثری از سوی آحاد مردم است. برای تحقق این مهم، از یک سو صاحبان سخن نافذ و اصحاب رسانه باید با جهاد امید آفرینی و اعتماد سازی از طریق نهضت روشنگری، به کمک مردم شتافته و آنان را برای شرکت در انتخابات به عنوان یک عمل واجب یاری کنند و از سوی دیگر، آحاد مردم باید ضمن شرکت در انتخابات، از باب تواصی به حق، دیگران را به حضور در انتخابات  و انتخاب درست تشویق نمایند.

هیات های رزمندگان اسلام در سرار کشور، برای حضوری حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب یک دولت انقلابی و مردمی، تمامی ظرفیت های خود را به کار گرفته و اطمینان دارند که ملت ایران، با تاسی به حاج قاسم سلیمانی که مرد تمامی میدان ها بود؛ تماما وارد میدان انتخابات شده و خالق حماسه ای بزرگ در 28 خرداد خواهد شد . این اطمینان وجود دارد که مردم، بار دیگر با لبیک به ندای رهبر حکیم خود، تمامی محاسبات دشمن را بر هم زده و برای ساخت ایران قوی، حضوری پرشور در انتخابات خواهد داشت. ان شاء الله

 

 

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *