افزایش همکاری مساجد کوفه و سهله با جمکران برای نشر معارف مهدوی

خانه / پیشنهاد ویژه / افزایش همکاری مساجد کوفه و سهله با جمکران برای نشر معارف مهدوی

قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران در دیدارهای جداگانه با تولیت مسجد کوفه و قائم مقام تولیت مسجد سهله بر افزایش همکاری‌ها با این دو مکان مقدس در حوزه ترویج معارف مهدوی تاکید کرد.

افزایش همکاری مساجد کوفه و سهله با جمکران برای نشر معارف مهدوی

هیاتمحمدکاظم پورامینی قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران امروز جمعه ۲۳ اردیبهشت‌ماه با حضور در مسجد کوفه با سید محمد موسوی تولیت مسجد معظم کوفه دیدار و گفت وگو کرد.

پورامینی در این دیدار با اشاره به اینکه این دو مسجد مقدس ظرفیت‌های مشترک بالایی برای ترویج معارف مهدوی و معرفت‌افزایی زائران نسبت به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف دارند، بر افزایش بیش از پیش همکاری‌ها و هم‌افزایی بین این دو مکان مقدس به منظور توسعه خدمت به زائرین تاکید کرد.

تولیت مسجد کوفه نیز در این دیدار برای افزایش همکاری‌ها و تعاملات با مسجد مقدس جمکران در خصوص معرفت بخشی به زائران درباره امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف اعلام آمادگی کرد.

افزایش همکاری مساجد کوفه و سهله با جمکران برای نشر معارف مهدوی

در پایان این دیدار پورامینی به نمایندگی از حجت‌الاسلام رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران نشان این مکان مقدس را به تولیت مسجد معظم کوفه اهدا کرد.

قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران همچنین در مسجد کوفه با قائم مقام تولیت مسجد سهله نیز دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار به ظرفیت‌های مشترک در ترویج مهدویت تاکید و از تولیت مسجد سهله برای حضور در مسجد مقدس جمکران دعوت شد.

حاجی مجاهد هم در این دیدار با اشاره به اینکه مسجد مقدس جمکران از جایگاه و ظرفیت بلندی برخوردار است گفت: در گذشته مناسبات و همکاری‌های خوبی بین مسجد سهله و مسجد مقدس جمکران برقرار بوده که آماده‌ایم همکاری‌های دو جانبه با مسجد مقدس جمکران در حوزه ترویج مهدویت را افزایش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: متولیان این دو مکان مقدس باید نشست‌های تخصصی دو جانبه داشته باشند تا به صورت مشخص راه‌های تعامل تنگاتنگ بین دو مجموعه ترسیم و عملیاتی شود.

منبع: فارس

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *