امام جماعت مسجد دارآباد تهران درگذشت

خانه / پیشنهاد ویژه / امام جماعت مسجد دارآباد تهران درگذشت

حجت‌الاسلام مرتضی خلیلی امام جماعت مسجد جامع دارآباد شب گذشته یکشنبه 8 اسفندماه به دلیل کهولت سن در 82 سالگی دارفانی را وداع گفت.

امام جماعت مسجد دارآباد تهران درگذشت

هیاتحجت‌الاسلام مرتضی خلیلی امام جماعت مسجد جامع دارآباد شب گذشته یکشنبه ۸ اسفندماه به دلیل کهولت سن در ۸۲ سالگی دارفانی را وداع گفت. حجت‌الاسلام خلیلی حدود ۶۳ سال امام جماعت این مسجد جامع بود و قبل از ایشان نیز پدرش حدود ۸۰ سال امام جماعت و مدیریت این مسجد را برعهده داشت. مسجد جامع دارآباد باقدمت‌ترین مسجد این محله است.

مراسم تشییع پیکر این مرحوم روز چهارشنبه ۱۱ اسفندماه از ساعت ۱۰ صبح از مقابل پاتوق محله دارآباد برگزار و پیکر به سمت بهشت زهرا تشییع تا در این آرامستان تدفین می‌شود.

اهالی منطقه شمیران تهران چند روز پیش و در روز پنجشنبه ۵ اسفندماه نیز آیت‌الله سید محمدتقی حکیم استاد حوزه و دانشگاه و امام جماعت مسجد حصار بوعلی شمیران را از دست داده بودند.

امام جماعت مسجد دارآباد تهران درگذشت

فردا سه‌‌شنبه ۱۰ اسفندماه مراسم بزرگداشتی برای آیت‌الله حکیم از ساعت ۱۰ صبح در تکیه بزرگ نیاوران برگزار می‌شود و روز پنجشنبه ۱۲ اسفندماه نیز از ساعت ۱۵ مراسم شب هفتم آن مرحوم در مسجد جامع حصار بوعلی برگزار خواهد شد.

منبع: فارس

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *