بررسی اثرات شخصیت های انیمیشنی بر کودکان و نوجوانان در افسران افسون گر

خانه / پیروان عترت / کتابخانه پیروان عترت / بررسی اثرات شخصیت های انیمیشنی بر کودکان و نوجوانان در افسران افسون گر

نویسنده ی کتاب ضمن بررسی شناسنامه و سبک زندگی شخصیت‌هایی که نقش جهانی و تأثیر ویژه‌ای روی مخاطب داشته‌اند، چگونگی جهانی شدن آن‌ها و طریقه القای ناخودآگاه سبک زندگی این شخصیت‌ها و راهکارهای روانشناسی برای جلوگیری از کاهش آثار مخرب آن‌ها را ارائه نموده است…

بررسی اثرات شخصیت های انیمیشنی بر کودکان و نوجوانان در افسران افسون گر

نویسنده ی کتاب ضمن بررسی شناسنامه و سبک زندگی شخصیت‌هایی که نقش جهانی و تأثیر ویژه‌ای روی مخاطب داشته‌اند، چگونگی جهانی شدن آن‌ها و طریقه القای ناخودآگاه سبک زندگی این شخصیت‌ها و راهکارهای روانشناسی برای جلوگیری از کاهش آثار مخرب آن‌ها را ارائه نموده است.

نعمیه اسلاملو پژوهشگر حوزه زنان نویسنده مجموعه ۳ جلدی کتاب افسران افسونگر است. کتاب‌های «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند»، «ماطلبکاریم» و «زن ستم تاریخی ستم برابری» از جمله آثار این پژوهشگر بوده و تازه‌ترین اثر پژوهشی او با عنوان «افسران افسونگر» توسط انتشارات تلاوت آرامش به چاپ رسیده‌است.

او در افسران افسونگر به شکل نظری به بررسی و تحلیل شخصیت‌های انیمیشنی پرداخته است. همچنین در کتاب «جادوگران برهنه» شخصیت عروسک‌های باربی، برتز، تینکربل و وینکس، السا و آنا که نقش جهانی در میان تولیدات انبوه انیمیشن و اسباب‌بازی را دارند، مورد بررسی قرار داده است.

شخصیت‌های موردعلاقه و الگوساز برای دختر بچه‌ها، پسر بچه‌ها و نوجوانان تحت سه عنوان کتاب «جادوگران برهنه»، «سفیران امریکایی» و «پیشوایان هرزه» بیان میشوند و تأثیرات پرمخاطب‌ترین شخصیت‌های مؤثر و الگوساز مثل باب اسفنجی، پاندای کونگ‌فوکار و… حتی کارتون‌های قدیمی همانند مهاجران، دکتر ارنست، حنا دختری در مزرعه و… برای کودکان و نوجوانان مورد بررسی قرار میگیرد.

در این مجموعه ضمن بررسی شناسنامه و سبک زندگی شخصیت‌هایی که نقش جهانی و تأثیر ویژه‌ای روی مخاطب داشته‌اند، چگونگی جهانی شدن آن‌ها و طریقه القای ناخودآگاه سبک زندگی این شخصیت‌ها و راهکارهای روانشناسی برای جلوگیری از کاهش آثار مخرب آن‌ها ارائه شده است.

 

 

 

پایگاه اطلاع رسانی هیان رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=265526

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *