برپایی روضه‌ در مقابل منازل والدین شهدای دانش‌آموز

خانه / مطالب و رویدادها / مصاحبه و گفتگو / برپایی روضه‌ در مقابل منازل والدین شهدای دانش‌آموز

مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان مازندران از برپایی روضه‌ در مقابل منازل والدین شهدای دانش‌آموز خبر داد.

برپایی روضه‌ در مقابل منازل والدین شهدای دانش‌آموز

هیاتپیمان باباگل‌زاده مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان مازندران با اشاره به برنامه‌های این اتحادیه در ایام محرم، اظهار کرد: یکی از اقدامات، سرود «شهر محرم» کاری از گروه سرود آینده سازان استان مازندران است که با اقتباس از گروه سرود نسیم رحمت توسط دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول اجرا شده است.

وی با بیان اینکه این سرود با هدف احیای ارزش‌های اسلامی با موج آفرینی در فضای رسانه‌ای با توجه به شرایط کرونا اجرا می‌شود، گفت: این سرود در هیأت دانش‌آموزی انصارالمهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف، مساجد و نقاط مختلف شهر اجرا می‌شود.

بابا‌گل‌زاده ادامه داد: از دیگر فعالیت‌های ما در محرم ۱۴۰۰ در اتحادیه انجمن های‌اسلامی دانش آموزان استان مازندران،  تولید محتوای رسانه‌ای با عنوان تمثیلات عاشورایی و نشر آن در فضای مجازی به صورت روزانه در دهه اول محرم و  چهارپایه خوانی در شهرستان‌های استان توسط هیئات دانش‌آموزی انصارالمهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

وی ادامه دد: از دیگر فعالیت‌ها، برگزاری مراسم هیأت دانش‌آموزی انصارالمهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف در شهرستان‌های مختلف استان در فضای باز از جمله مدارس و برپایی روضه‌های خیابانی در مقابل درب منازل والدین شهدای دانش‌آموز است.

منبع: فارس

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *