برگزاری نخستین همایش رزمندگان شهرستان بن + تصویر

خانه / استان ها / برگزاری نخستین همایش رزمندگان شهرستان بن + تصویر

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام در جمع رزمندگان و ایثارگران شهرستان بن گفت: مسئولین برای حل مشکلات اقتصادی از مدیران جهادی دفاع مقدس الگو بگیرند.

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام در جمع رزمندگان و ایثارگران شهرستان بن گفت: مسئولین برای حل مشکلات اقتصادی از مدیران جهادی دفاع مقدس الگو بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛اولین همایش رزمندگان شهرستان بن در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

سردار فرمانده سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام در اجتماع رزمندگان اسلام این شهرستان گفت: شما بسیجیان و رزمندگان و ایثارگران با اخلاص کامل و عشق حقیقی در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور پیدا کردید و شما تنها کسانی هستید که اگر ازشما سوال شود جوانیتان را در چه راهی گذراندید، سرتان را بالا گرفته و به آن دوران افتخار می کنید.

سردارعلی محمد اکبری اظهار داشت: بسیجیان و رزمندگان اسلام در جنگ هشت ساله استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی و در مقاطع گوناگونی همچون سازندگی و امنیت پایدار و جنگ فرهنگی نقشه های دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده در بخش اقتصاد تصریح کرد: مسئولین و مدیران کشور برای عبور از جنگ اقتصادی و غلبه بر مشکلات از مدیران و جوانان بسیجی و جهادی دفاع مقدس الگو بگیرند و بدانند مردم عزیز ایران همچون دفاع مقدس در صحنه حاضر هستند و به دولتمردان کمک خواهند کرد و البته دولتمردان نیز بدانند که اگر با روحیه جهادی و بسیجی برای حل مشکلات مردم کار نکنند مدیون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان اسلام خواهند بود.

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام افزود: دشمن با تحریم و تهدید و وارونه نمایی حقایق از طریق رسانه ها تلاش می کند که مردم چهل سالگی انقلاب اسلامی را جشن نگیرند یا کم رنگ برگزار کنند ولی به کوری چشم دشمنان مردم همچون راهپیمایی ۱۳ آبان نشان خواهند داد که همواره پشتیبان نظام اسلامی خواهند بود.

یادگار هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: مردم ولایتمدار شهرستان بن در برهه های مختلف همچون دفاع مقدس، انتخابات، راهپیمایی ها و حضور در اربعین حسینی نشان دادند که همیشه پیشتاز و نمونه هستند.

در آغاز این مراسم مسئول هیأت رزمندگان اسلام شهرستان بن، با خیر مقدم گویی به حضار و ارائه گزارش مختصری از اقدامات هیأت رزمندگان اسلام شهرستان بن گفت:امروز اولین همایش رزمندگان این شهرستان با حضور پرشور یادگاران سالهای دفاع مقدس و جمعی از مسئولان استان و محلی در حال برگزاری است.

حاج نیازعلی حیدری هدف از اجرای این برنامه را تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی، رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای شهرستان و دیدار رزمندگان شهرستان و تجدید خاطرات دوران دفاع مقدس، ایجاد فضای همدلی و صفا و صمیمیت و تکریم و تجلیل از رزمندگان اسلام عنوان کرد.

یادگار سالهای دفاع مقدس افزود: اجرای این برنامه ها زمینه ساز ارتباط مستمر رزمندگان و پیشکسوتان ایثار و شهادت با بسیجیان و پاسداران است.

مسئول هیأت رزمندگان اسلام شهرستان بن،لازم به ذکر است شهرستان بن با داشتن بیش از ۱۲۰۰ رزمنده و ایثارگر و بیش از ۴۰۰ شهید و با داشتن کمترین جمعیت در شهرستانهای نه گانه استان، قطب ایثارگری استان می باشد.

تلاوت آیات نورانی قرآن مجید،سرود جمهوری اسلامی،خیرمقدم گویی،مداحی خاطره گویی یادگاران سالهای دفاع مقدس و سخرانی از جمله برنامه های این مراسم بود.

این مراسم را از دریچه دوربین با هم نگاه کنیم…

عکاس: سیاوش بابامیر

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=263422

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *