صفحه اول / با ولایت / امام خمینی(ره) / بزرگترین تحریف حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)در سایت ویکی پدیا

بزرگترین تحریف حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)در سایت ویکی پدیا

فرمایشات امام خامنه ای (حفظه الله)

با اشاره به ضرورت مقابله با تحریف شخصیت حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)، تأکید کردند: بازخوانی اصول مستند مکتب امام، تنها راه مقابله با تحریف شخصیت آن بزرگوار است، اصولی مانند: اثبات اسلام ناب محمدی ونفی اسلام آمریکایی، اعتماد به صدق وعده‌ی الهی و بی‌اعتمادی به مستکبران، اعتماد به اراده و نیروی مردم و مخالفت با تمرکزهای دولتی، حمایت جدی از محرومان و مخالفت با اشرافی‌گری، حمایت از مظلومان جهان و مخالفت صریح و بی‌ ملاحظه با قلدران بین‌المللی، استقلال و رد سلطه‌پذیری،وتأکید بر وحدت ملی.

۹۴/۴/۱۳حرم مطهر حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)

333-2

با توجه به فرمایشات امام خامنه ای (حفظه الله):

نسبت به تحریف ابعاد شخصیتی امام خمینی(قدس سرّه)در فضای های مختلف اعم از فضای مجازی ،هیأت رزمندگان اسلام نسبت به روشنگری در این فضا وظیفه خود دانست  یکی از پایگاه های اینترنتی پرمخاطب که در زمینه ابعاد شخصیتی امام خمینی(قدس سرّه)اقدام به تحریف نموده است را معرفی کند.

قابل توجه است زمانی شخصی بخواهد نسبت به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سرّه) در سراسر جهان آشنایی واطلاعاتی بدست آورد واقدام به جستجو در یکی از مرورگرها  کند، با پایگاه اینترنتی  مذکورمواجه می شود که یکی از پر مخاطب ترین پایگاه ها در جهان بوده است و رتبه قابل توجهی در بین سایرین دارد.

ظاهر امر این است که همه افراد در نوشتن مطالب مشارکت دارند ولی در واقع مطالب می بایست از فیلترهایی که در این سایت موجود می باشد مثل (مدیران ورباط های هوشمند وغیره…) عبور کنند…

معرفی نامه ویکی پدیا:

ویکی‌پدیا به انگلیسی: Wikipedia یک دانشنامهٔ اینترنتی چندزبانه با محتویات آزاد است که با همکاری افراد داوطلب نوشته می‌شود و هر کسی که به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند مقالات آن را ویرایش کند!!!

به طور نمونه جملاتی را برای شما کاربران گرامی در صفحه پایین اتنخاب کرده ایم…

0896-5

 

 

نظر شما

ایمیل شما منتشر نمی شود.پرکردن قسمت های ستاره دار الزامی می باشد. *

*

x

همچنین ببینید

سربازانِ جنگ نرم، لب مرز

رامین دانشور یک جوان اردبیلی فارغ‌التحصیل رشته فلسفه اسلامی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران در مقطع کارشناسی ارشد است. او فعالیت‌های مختلف فرهنگی-آموزشی داشته که یکی از آن‌ها مسئولیت فرهنگی موسسه تحقیقاتی شهید مطهری اردبیل است. دانشور با راه‌اندازی «بنیاد مهدویت و هویت» اردبیل تلاش کرده تا سریع‌تر و کارآمدتر به اهداف فرهنگی خودش برسد. این بنیاد با توجه به هم‌مرز بودن و ارتباط با کشور آذربایجان، علاوه بر آموزش‌های فرهنگی- اعتقادی به نوجوانان و جوانان، مبدع ایده‌های نو و به‌‌روز برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی به این استان مرزی و ترک‌زبان است.