بیانیه هیات رزمندگان اسلام به مناسبت دهه فجر

بیانیه هیات رزمندگان اسلام به مناسبت دهه فجر

خانه / اختصاصی هیأت / بیانیه هیات رزمندگان اسلام به مناسبت دهه فجر

تبدیل ایران به قدرتی منطقه ای در مدت سی سال از شگفتی ها و جذابیت های انقلاب اسلامی است که غرب آسیا را برای قداره بندان جهان نا امن نمود و اکنون درگیر این رسالت ممکن است. فجر چهل و یکم را در حالی پشت سر می گذاریم.

بیانیه هیات رزمندگان اسلام به مناسبت دهه فجر

انقلاب اسلامی ایران به عنوان اصیل ترین و مردمی ترین انقلاب قرن منشأ تحولات بزرگی در جهان و خصوصاً جهان اسلام شد. به هم ریختن نظم حاکم بر جهان و به چالش کشیدن ایدئولوژی های مادی و عرضه سخن و اندیشه‌ نو مهمترین جذابیت این حرکت تاریخ ساز بود. امام خمینی به عنوان بنیان گذار این انقلاب، تجربه مشروطیت تا انقلاب اسلامی را از نزدیک درک کرده بود. تحقیرملی ایرانیان، قراردادهای استعماری، دولت‌های دست نشانده، کاپیتولاسیون و… باعث گردید ایشان تنها راه برون رفت از وضع موجود و احیای عظمت تاریخی ایران را در تمسک به اسلام بداند. امام خمینی کلید و رمز عزت و استقلال ایرانیان را اسلام یافت و بر آن پای فشرد و ملت ایران یکپارچه از اهداف و آرمان‌های وی حمایت کردند. به هم ریختن بساط طاغوت، الهام بخشی در جهان اسلام و امید آفرینی در عالم مستضعفین جهان سه سطح از تاثیرات اولیه انقلاب اسلامی شد که زرق و برق کاخهای سرخ و سفید را به چالش کشید. انقلاب اسلامی بر خلاف انقلاب اسلامی بر خلاف انقلاب‌های دیگر اگر که با محوریت یک قشر مانند دهقانان یا کارگران بود آمیزه ای از حضور همه اقشار ملت ایران بود و این خصوصیت منحصر به فرد رمز استمرار و حمایت عمومی از آن شد. الهام بخشی انقلاب اسلامی از یک سو و استقلال خواهی ملت ایران از سوی دیگر باعث گردید جهانخواران از همه کمینگاه های ممکن در صدد ضربه به آن برآیند و علیرغم به کارگیری همه روشهای توطئه و براندازی تا کنون از ایستادگی ملت مظلوم و شجاع ایران در بهت و حیرت اند.

بیانیه هیات رزمندگان اسلام به مناسبت دهه فجر
بیانیه هیات رزمندگان اسلام به مناسبت دهه فجر

تبدیل ایران به قدرتی منطقه ای در مدت سی سال از شگفتی ها و جذابیت های انقلاب اسلامی است که غرب آسیا را برای قداره بندان جهان نا امن نمود و اکنون درگیر این رسالت ممکن است. فجر چهل و یکم را در حالی پشت سر می گذاریم که جریان زر و زور و تزویر در مقابل این ملت صف آرایی نموده اند و با تحریم های همه جانبه، جنگ روانی و جنگ شناختی به دنبال تاثیرگذاری نرم از طریق ادراک سازی و به هم ریختن محاسبات نظام و تغییر گفتمان مردم و حاکمیت است. بعد از سلسله های متعدد ناکامی، آخرین تیرهای زهرآگین خود را به سمت تقابل مردم و حاکمیت نشانه رفته اند و ترور مردان نامدار و اسطوره های مثال زدنی ملت را رقم زدند. خون سردار سلیمانی در آستانه چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی همچون خونی احیاءگر در رگ های ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی جاری شد و حرکت توفنده ملت و نظام جمهوری اسلامی را انسجام مجدد بخشید.

دهه فجر امسال در ایران حال و هوای دیگری دارد. تقارن 22 بهمن با اربعین سردار شهید سلیمانی آن را شکوهمند و مشت ما را پر گره تر خواهد کرد و انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از دهه فجر آخرین پیروزی ملت بر همه توطئه های دشمن در سال 1398 خواهد شد. هیات رزمندگان اسلام همگام با همه اقشار ملت ایرام این دهه پر بهجت و نورانی را گرامی خواهد داشت و تجدید بیعت امام و ملت در این موفقیت مهم تاریخی را گام دیگری در راستای ناکامی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و ملت ایران می داند. امید است بعد از فجر انقلاب اسلامی با شکل گیری مجلسی کارآمد و انقلابی گام های موثری برای حل مسائل مردمی که با تحمل همه مشکلات همپای رهبر و مقتدای خویش ایستاده اند و خواب دشمنان را آشفته نموده اند برداشته شود. ان شاءالله

و السلام
هیات رزمندگان اسلام
دهه فجر چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

 

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *