بیانیه هیئات جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام در آستانه عید غدیر خم

بیانیه هیئات جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام در آستانه عید غدیر خم

خانه / اختصاصی هیأت / بیانیه هیئات جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام در آستانه عید غدیر خم

هیأت های جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام درآستانه عید غدیرخم و با توجه به وقایع روز کشور بیانیه ای صادر و اعلام کرد: با تلاش خویش در تکثیر حرکت های جهادی، از هیچ اقدامی در جهت محرومیت زدایی به ویژه خوزستان فروگذار نمی کنیم.

بیانیه هیئات جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام در آستانه عید غدیر خم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام، هیئات جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام سراسر کشور در ایام مبارک دهه ولایت و امامت بیانیه ای تمام عیار به همین مناسبت منتشر نموده است.

بیانیه هیئات جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام در آستانه عید غدیر خم
بیانیه هیئات جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام در آستانه عید غدیر خم

متن کامل بیانیه هیئات جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام در آستانه عید سعید غدیر خم و با توجه به وقایع روز کشور به شرح ذیل می باشد:

«أَشْهَدُ أَنَّكَ يَا أَمِيرَ الْمُؤْمِنِينَ جَاهَدْتَ فِي اللَّهِ حَقَّ جِهَادِهِ» (زیارت غدیریه)

غدیر، عیدالله اکبر، روزی عظیم الشأن و یوم الله اکمال دین و عهد معهود است، روز آشکار شدن چهرة کریه نفاق، روز یأس شیطان و طرد ابلیس و شیطان مسلکان زمان، روزی که توقع فرج در آن است و رفعت درجات، روز آشکار شدن پنهان ها، روز ارشاد قلوب، روز خروج از جهالت و حرکت به سمت پیشرفت و کمال، روزی است که تحقّق حاکمیت ارزشهای الهی در جامعه را رقم می زند و نمادی آشکار برای گزینش انسان صالح برای مدیریت و رهبری جامعه است و…

آری! ویژگیها و برجستگی های غدیر، این نبأ عظیم، به شماره نمی آید و اگر دستور به تعظیم و تکریم این یوم‏الله شده ایم، برای آن است که علاوه بر اداء حق الله، هویت و اصالت خویش را به عنوان یک موحد و مؤمن واقعی اظهار داشته، از غیر سالکان این طریقت ناب تبرّی جوییم…

  • فرمان به اجتماعات مؤمنانه در پاسداشت این روز نعمت و بشارت عالمیان، اگرچه این روزها با فتنه استکباری نظام سلطه در نبرد بیوسایبرنتیک با محدودیتهایی همراه است، ولی با رعایت شیوه نامه های کرونایی باید این حداقل فریضه را بخصوص در قالبهایی چون «کاروانهای شادی غدیر» بجای آورد.
  • انقلاب اسلامی تداوم مسیر تابناک غدیر و تمسک عملی به این ودیعه الهی است که حفظ و صیانت آن را بر خود فرض دانسته و اوجب واجبات می دانیم.
  • تحقق عینی ولایت در دوران غیبت، میوة حیاتبخش شجرة طیبة غدیر در این زمان بوده و تا تحقق تامّ موعود پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) در غدیر خم یعنی طلوع خورشید ولایت عظمی از این امانت و نعمت الهی پاسداری نموده، التزام عملی خویش را به تبعیت در رأی و تسلیم بودن در دل و مصروف داشتن همه همّت خویش برای نصرت نائب الحجه(عجل الله تعالی فرجه)، امام خامنه ای(دام ظله) اعلام می داریم.
  • شرط اصلی هدایت جامعه، رهبری امام عادل است و تضعیف این جایگاه را از هر ناحیه ای محکوم نموده، بویژه به مسئولین امر در حاکمیت اهمیت امتثال امر ولایت را گوشزد می نماییم.
  • بحران آفرینی های دولت مستقر در روزهای پایانی حیات سیاسی را به شدت محکوم نموده، فتنه آب و برق و گرانی و التهابات گوناگون در حوزه معیشت و اقتصاد مردم را بی ارتباط با حمله آشکار و وقیحانه جمعی فریب خورده و ضدانقلاب به ساحت مقدس ولایت امر و رهبری معظم نظام اسلامی نمی دانیم. و از مسئولین قضایی و امنیتی مصرّانه می خواهیم در پیگیری و شناسایی سرشاخه های این فتنه اقدام کرده و بیش از این موجبات رنجش خاطر امت اسلامی بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را فراهم نیاوردند…
  • جوانان عاشورایی هیئات رزمندگان اسلام با تلاش پیگیر و مجدانه خویش در تکثیر و تعالی حرکتهای جهادی خود، از هیچ اقدامی در جهت محرومیت زدایی در کشور، بویژه کمک در رفع مشکلات استان دلاورخیز و وفادار و مؤمن و انقلابی خوزستان فروگذار ننموده، آمادگی خویش را برای حضور در میدانهای نیاز و عرصه‏های خطر اعلام می دارد.
  • خدای متعال بار عظیم امامت و ولایت را پس از 14 امتحان سخت و طاقت فرسا بر دوش جوان رشید اسلام و دست پروردة رسول اکرم (صلی الله علیه و آله)، یعنی امیرالمؤمنین، علی بن ابیطالب (علیه السلام) نهاد و بدینسان تکلیف جوانان پرورش یافتة بوستان ولایت در رشد و تعالی و مدیریت در همه حوزه های حاکمیت مشخص نمود. و اینک ما با همه توان در جهاد علمی، معنوی، اقتصادی، استقلال که در بیانیه گام دوم انقلاب به تصریح آمده، فرمان امام مسلمین را با جان و دل امتثال می نماییم.
  • یاد و نام و راه شهیدان، این طریقت نور و صراط مستقیم ولایت را پاس داشته، بر ادامه جهاد فی سبیل الله تا نیل به اهداف عالیه غدیر در جهان که همان آرمانهای انقلاب شکوهمند اسلامی است، تأکید می ورزیم. و با تمام وجود به حمایت از جبهه مقاومت که تحت زعامت ولی امر مسلمین مشغول مبارزه اند، مفتخریم.
  • سرسپردگی و انفعال در برابر طاغوت زمان، استکبار جهانی و نظام سلطه را عین ذلّت دانسته و از دولت منتخب حفظ این کرامت و خطّ مشی عزّت را مجدّانه مطالبه می کنیم. تا چون دو دولت گذشته علیرغم پیش بینی امام مسلمین مبنی بر پیمان شکن بودن دشمن، با اصرار بر معامله با شیطان، تجربة تلخ برجام سراسر خسارت بر این کشور ولایت تحمیل نگردد.
  • خانواده را ـ که مهد پرورش ولایتمداران صادق است ـ ارج نهاده، با تمام وجود به احیاء امر اهل بیت (علیهم‏السلام) و تعمیق معارف حقّة شیعه مبادرت می ورزیم تا ضمن مقابله با سبک زندگی غربی و طاغوتی، مروّج سبک زندگی اسلامی و ولایی باشیم.

امید آنکه بدینوسیله در زمره متمسکین به حبل ولایت مولی الموحدین، امیرالمؤمنین (علیه السلام) بوده، مرضیّ نظر حجت ابن الحسن المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب عظیم الشأنش گام برداریم. آمین

من الله التوفیق و علیه التکلان

هیئات جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *