بیانیه هیات رزمندگان اسلام در لبیک به رهنمودهای امام خامنه ای خطاب به مداحان

بیانیه هیات رزمندگان اسلام در لبیک به رهنمودهای امام خامنه ای خطاب به مداحان

خانه / اختصاصی هیأت / بیانیه هیات رزمندگان اسلام در لبیک به رهنمودهای امام خامنه ای خطاب به مداحان

هیات رزمندگان اسلام در لبیک به رهنمودهای امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خطاب به مداحان در دیدار با مداحان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها بیانیه‌ای صادر کرد.

بیانیه هیات رزمندگان اسلام در لبیک به رهنمودهای امام خامنه ای خطاب به مداحان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام ، ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام در آستانه چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در لبیک به رهنمودهای امام خامنه ای خطاب به مداحان بیانیه ای را به همین مناسبت منتشر کرد.

متن بیانیه هیات رزمندگان اسلام در لبیک به رهنمودهای امام خامنه ای خطاب به مداحان به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بر ملت مومن و انقلابی ایران و رهبر حکیم انقلاب مبارک باد. خداوند متعال را همواره شاکر بوده و در پیشگاه با عظمتش سجده شکر به جای آورده، که امت اسلام و ملت ایران را از رهبری حکیم برخوردار نموده است.

رهبری از سلاله رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) که در بیش از سه دهه گذشته، با هدایت ها رهنمودها و راهبری های راهبردی خویش، انقلاب و جمهوری اسلامی را حفظ و کشور و ملت ایران را با وجود تمامی تنگناها و تنگه های صعب العبور، به سلامت به پیش برده اند.

بیانیه هیات رزمندگان اسلام در لبیک به رهنمودهای امام خامنه ای خطاب به مداحان
بیانیه هیات رزمندگان اسلام در لبیک به رهنمودهای امام خامنه ای خطاب به مداحان

در این سال های طولانی به تجربه ثابت شده است که هرگاه مسئولان، جریان های سیاسی و اقشار گوناگون جامعه، رهنمودها و توصیه‌های راهبردی حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را جدی گرفته و در عمل برای تحقق آن تمام توان خود را به کار بسته اند، موفقیت ها، پیشرفت ها و نتایج درخشان، یکی پس از دیگری رقم خورده است.

معظم له در بیانات حکیمانه و ارزشمند خود در دیدار با مداحان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها، رهنمودهای بسیار ارزشمندی را بیان داشته و بر اساس چندین توصیه راهبردی، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت را برای ایفای وظیفه اسلامی و انقلابی در شرایط کنونی به اقتضای نیازهای جامعه فراخوان دادند.

هیات رزمندگان اسلام که از جمع کثیری از مداحان انقلابی ولایتمدار در سراسر کشور بهره مند می باشد، ضمن لبیک به این فراخوان، تمام همت و توان خود را برای اجرایی نمودن امور زیر بر مبنای رهنمودهای حکیمانه حضرت ایشان با استفاده از ظرفیت‌های بی بدیل هیات ها و قابلیت های انحصاری مداحان به کار خواهد بست:

1- فرهنگ سازی و گفتمان سازی در جامعه در راستای ترویج اندیشه های بلند پیامبر عظیم الشأن اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) و ائمه معصومین سلام الله علیهم اجمعین و تبیین، تبلیغ و ترویج الگوی زیست نبوی، علوی و فاطمی.

2- ترویج امر ازدواج آسان، به هنگام و بدون تاخیر و ضرورت فرزندآوری و تکثیر نسل

3- گسترش ادب اسلامی در جامعه به عنوان یک معروف و پرهیز دادن از هر نوع بدگویی و بد زبانی به عنوان یک منکر

4- اهتمام برای گسترش مطالعات معارفی و تاریخی مداحان و گفتمان سازی برای سخن متین و متقن گفتن از سوی آنان .

5 – تلاش بی وقفه برای حفظ هیات ها با تمامی مختصات پسندیده و اثربخش آن، توأم با حفظ قالب های مداحی.

امید آن است و انتظار می‌رود تمامی هیات‌های مذهبی و مداحان عزیز در سراسر کشور رهنمودهای مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیت‌های مذهبی و تبلیغی خود قرار دهند.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *