صفحه اول / مطالب و رویدادها / ستاد مرکزی / بیانیه پایانی دومین همایش مداحان برگزیده جوان سراسر کشور ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ در مشهد مقدس

بیانیه پایانی دومین همایش مداحان برگزیده جوان سراسر کشور ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ در مشهد مقدس

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه پایانی دومین همایش مداحان برگزیده جوان سراسر کشور ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ در مشهد مقدس

با استعانت از درگاه ایزد متعال و تأسی به معارف والای اهل بیت عصمت و طهارت در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (علیه السلام) ما مداحان و ستایشگران اهل بیت (علیهم السلام) در دومین همایش مداحان برگزیده جوان سراسر کشور مواضع خود را به شرح زیر اعلام می نمائیم :

  1. با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) مبارزه خستگی ناپذیر با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایت کار و عوامل وابسته ی آن نظیر داعش را وظیفه خود دانسته و راه شهدای مظلوم مدافع حرم را تا آخرین نفس ادامه خواهیم داد .
  2. بر خلاف خواسته توطئه گران و مروجین شیعه انگلیسی در جهت رعایت و حفظ وحدت مسلمین از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و همواره سیاست ها و رفتارهای اختلاف انگیز را محکوم می نمائیم .
  3. ما با کشیدن خط بطلان بر نگرش سکولار به هیئات مذهبی با شناخت و بصیرت کامل و با انتخاب لیست اصلح طبق ملاک های مطرح شده مقام معظم رهبری، در انتخابات پرشور ۷ اسفند به طور فعال شرکت می نمائیم .
  4. ما مداحان جوان در جهت فراگیری و خواندن مقاتل صحیح و اشعار قوی و پر محتوا، نوحه و شورهای انقلابی و استکبارستیز تلاش و اهتمام بیشتری نسبت به گذشته نموده و راه مداحان شهید و ستایشگران پیش کسوت و پیرغلامان انقلابی را ادامه خواهیم داد.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

نظر شما

ایمیل شما منتشر نمی شود.پرکردن قسمت های ستاره دار الزامی می باشد. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

همچنین ببینید

معنا و مفهوم «اولی الالباب»

در قرآن می خوانیم: قل لایستوی الخبیث و الطیب و لو أعجبک کثرة الخبیث فاتقوا الله یا أولی الألباب لعلکم تفلحون (مائده/ 100) بگو: «(هیچ گاه) ناپاک و پاک مساوى نیستند هر چند فزونى ناپاکها، تو را به شگفتى اندازد! از (مخالفت) خدا بپرهیزید اى صاحبان خرد، شاید رستگار شوید! «فاتقوا الله یا اولی الالباب»؛ پس تقوای الهی را پیشه بگیرید ای صاحبان خردها، ای مغزدارها. اولی الالباب یعنی مغزدارها،، ولی مغز به این معنا: ما در اصطلاح فارسی، زبان خودمان، وقتی می گوییم مغز، مقصودمان مخ است